Şikayet Bildirimi

Görüşleriniz ve siz bizim için çok değerlisiniz. Firmamızın en fazla önem verdiği konu müşteri memnuniyetidir.
Villa kiralama hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin büyük çoğunluğu bu memnuniyete dayanarak başka kişilerede bizi önermektedir.

Müşteri hizmeleri bölümümüz; sizden gelen öneri, görüş veya şikayetleri referans alarak şirketimizi daha iyi bir konuma getirmeyi amaçlamaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan tatilinizin sonuna kadar her türlü talebinizi yerine getirmek bizim en büyük hedefimiz.

Aşağıdaki formu doldurarak rezervasyon anından itibaren tatilinizin her anında dilek/istek/şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu form aracılığı ile iletilen mesajlar ilk olarak yalnızca müşteri hizmerleri ekibimiz tarafından iletilecek ve varsa şikayetin incelenmesi aşamasında gizli tutulacaktır.

Lütfen formumuzu doldurarak öneri ve şikayetlerinizi bize iletin, en uygun çözümlerle size yardımcı olalım.

 

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon