Kiralik Villalar

Dünyada hızla yaygınlaşan kiralık villada tatil anlayışı Türkiye’de de oldukça rağbet görmektedir. Gerek iç dizaynı gerekse de donanımıyla sizleri evinizdeymiş gibi hissettirecek bu tatil anlayışıyla beraber beş yıldızlı otel konforunun yanı sıra hiçbir zamansal unsura bağlı kalmaksızın kültürel ve tarihi gezintilerle birlikte hobiler doğrultusunda çeşitli aktivitelere de katılınabilmektedir. Bu yeni tatil anlayışıyla beraber istenilen tatil beldelerinde villa kiralayarak zamandan bağımsız istediğiniz zaman dinlenip eğlenme imkanınız bulunmaktadır.

Her zevke ve tercihe uygun şekilde oluşturulmuş olan portföyümüzde yer alan villaların rezervasyonu internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.Villalarımızın mevcut bulunduğu sayfalarda detaylı açıklamalar, villaya ait fotoğraflar, konum, mesafe cetveli gibi bilgiler de yer almaktadır. Turizmin en işlek noktalarında konumlu villalarımızda konaklayan misafirlerimiz özgürce tatillerini yaparken bölgenin tarihi ve kültürel değerlerini rehber eşliğinde gezebilir; yamaç paraşütü, kanyon gezisi, foto safari gibi birçok aktiviteye katılabilirler.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon