Bodrum

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Bodrum’da villa kiralamak isteyen misafirler için Bodrum hakında kısa bilgi; Türkiye ve Dünya’dan her yıl binlerce misafir Bodrum’da tatil yapmaktadır. Dünyaca ünlü turizm beldesi Bodrum, kültürel mirası ve doğal güzellikleriyle büyülemektedir. Misafirleri Rodos Şövalyeleri tarafından inşa edilen muhteşem mimarisi ile Bodrum Kalesi karşılamaktadır. Kale duvarları arma ve kitabelerle süslüdür.

Bembeyaz Bodrum evleri belleklerde uzun süre yer edecek güzelliğe sahiptir. Begonvil çiçeklerinin yer aldığı daracık bodrum sokakları, hediyelik eşya alışverişi yapılan bodrum dükkanları, keyifli saatler yaşanan kafeler Bodrum’un güzelliğine güzellik katmaktadır. Bodrum tatil beldesinde tatil yapan misafirler kültürel turlara katılarak, araç kiralayarak Bodrum ve çevresinin büyüleyici güzelliklerinde kaybolmaktadır. Dileyen misafirler tekne, kano ve gület ile turlara katılmakta mavi yolculuk yapmakta, eşsiz koyları gezmekte, denize girmekte,dolu dolu bir tatil yaşamaktadır. Her mevsim Bodrum’da tatil yapılabilmekte ve büyüleyici güzellikler içinde dinlenilmekte, eğlenilmektedir.

Bodrum gezilecek görülecek yerleri arasında Dünyaca ünlü sualtı arkeoloji müzesi, Milattan Önce 4. Yüzyılda yapılan antik tiyatro, antik çağdan günümüze kadar gelen anıtsal mezar Mausoleion kalıntıları ve Mausoleion Müzesi bulunmaktadır. Kyndos Kapı Antik Halikarnas anıtlarından olup restore edilmiş ve günümüze kadar gelmiştir.

Türk Sanat Müziğinin unutulmaz sesi Zeki Müren’in evi müze haline getirilmiş ve misafirlerin ziyaretine açıktır.

Bodrum eğlence ve dinlecenin bir arada olduğu tatil beldesidir. Renkli gece hayatı vardır ve Bodrum’a gelen misafirler disko ve barlarda müzik dinlemekte, çılgıca eğlenmekte, coşmakta, keyifli saatler yaşamaktadır. Renkli Bodrum Gecelerinin yaşandığı eğlence merkezi barlar sokağı olarak anılmaktadır ve eğlence mekanları yer almaktadır.

Bodrum villa kiralamada öne çıkan beldelerden biridir. Bodrum’a tatil yapmaya gelen misafirler Bodrum’da rüya gibi bir tatil yaşarken konaklama sorunu yaşamamaktadır. Otellerde, beş yıldızlı otel konforunda Bodrum kiralık yazlık villalarında konaklamaktadır. Bodrum kiralık yazlık villa seçimi web sayfamızdan yapılmakta ve rezervasyon gerçekleştirilmektedir. Bodrumda bulunan tüm villalarımızı aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Yukarı