5 gece kiralanabilir villalar

5 Gece Kiralanabilir Villa Seçenekleri ve Fiyatları

Rezervasyonlarımızın büyük bir çoğunluğunu oluşturan haftalık kiralanabilir villalarımız, bazı aylarda 5 gece olarak da kiralanabilmektedir. Gerek yedi gece için zamanı olmayan gerekse bütçe olarak 5 gece kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz için web sitemizdeki 5 gece kiralanabilir villalarımız büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Sitemizdeki yer alan kiralık villalar için çoğu villa sahibi YÜKSEK SEZON (Temmuz - Ağustos ayları) ve BAYRAM HAFTALARINDA villaları haftalık olarak kiraya vermek istemektedir. Ancak 5 gece kiralanabilir villalarımız bu aylarda kısa süreli kiralama yapmak isteyen misafirlerimiz için portföyümüzde yer alır.

5 Gece Kiralanabilir Villa Seçenekleri

Sizlere kısa süreli kiralama imkanı sunan bu kiralık villa seçeneklerimiz, özellikle balayı villası kiralamak isteyen misafirlerimiz için ideal bir portfoye sahiptir. Kiralık villa seçenekleri arasından en çok talep gören villalarımız arasında misafirlerimizin kısa süreli villalara olan eğilimi de oldukça fazladır.

 

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon