Antalya
BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Antalya Kiralık Villa ⭐ HepsiVilla’dan Antalya Villa Kiralama Hizmeti

Antalya, en güzel tatil yerlerinden biridir. Antalya kiralık villa isteyenler hemen bütçelerine uygun villaları bularak güzel bir tatil yapabilir.

Antalya kiralık villa istediğiniz standartlara uygun şekilde hazırlanmıştır. Böylelikle tatilinizi harika şekilde yapabilme şansına sahip olacaksınız. Antalya’nın masmavi sularında tatilin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Eşiniz, arkadaşlarınız, dostlarınız ile tatil keyfini sorunsuz şekilde yapmaya başlayabilir ve zamanlarınızı da daha dolu dolu geçirmeye başlayabilirsiniz. Kiralık villa lüks şekilde hazırlanmıştır.

İstediğiniz villa seçeneklerini inceleyerek yerinizi de hazırlayabilirsiniz. Kaç kişi olursanız olun artık villanız hazır şekilde sunulacak. Eşyalı ve konforlu kullanım olanağına sahip olan villalarınızla artık tatil keyfinin sorunsuz şekilde sürdürülmesini de sağlamaya başlamış olacaksınız.

Antalya Kiralık Villa Hizmetleri

Yaz geldiğinde tatil için ilk düşünülen yerlerden biri Antalya oluyor. Antalya’ya gelerek bundan böyle sorunsuz bir şekilde villa hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Harika bir tatil serüveni içerisinde olmak ve tatilinizi sorunsuzca gerçekleştirmek mümkün olacak. Antalya’da artık rahat bir şekilde konaklama yapabilmeniz mümkündür. Çünkü villa içerisinde aradığınız her şeyi sorunsuz olarak bulacak ve yararlanmaya başlayacaksınız. Şık ve güzel bir villa da yer almaya başlamış olacaksınız. Villa içerisinde aradığınız her şeyi de a dan  zye bulacak olduğunuzu söylemek isteriz.

Antalya kiralık villa yoluna başvurarak manzaralı ve lüks bir villa da kalma şansına sahip olursunuz. Üstelik ne zamana kadar kalmak istiyorsanız mümkün olacaktır. Tabi ki burada izleyeceğiniz adımlardan biri de rezervasyon sürecini başarılı şekilde yürütmeye başlamak olacak.

Kiralık Villa Antalya

Antalya’ya yolunuz düştüğünde doğal olarak konaklamakta isteyeceksiniz. Rahat ve huzur dolu bir konaklama yapmak isteyenler hangi yolu izlemesi gerekeceğini de merak edecektir. Kiralık villa Antalya şehrinde de artık sıkıntısız bir şekilde bulmaya başlamanız mümkün olacak. Yapmanız gereken ise Antalya’da kusursuz şekilde hizmet veren adreslerde yer almak olacaktır.

Denize yakın konumda olan ve aynı zamanda da havuzlu özelliğe sahip villanıza sorun yaşamadan kavuşma şansına sahip olursunuz. Antalya kiralık villa ile bundan sonra istediğiniz bir ortam içerisinde yer alma şansına sahip olmaya başlarsınız. Harika bir ambiyans içerisinde yer alır ve tatilinizi de sorun yaşamadan gerçekleştirmeye başlamış olursunuz.

Kiralık Lüks Villalar

Kiralık lüks villalar ile artık hayal etmiş olduğunuz bir tatilin içerisinde yer almaya başlayabilirsiniz. Lüks villalar da konforlu bir konaklama yapmaya başlayacaksınız. Bu sayede yaz tatilinizi çok güzel şekilde geçirmeye başlayacaksınız. Genelde insanlar tatil yaparken de doğal olarak fiyatlarının da ekonomik olmasını ister. Çünkü yüksek fiyatlar olması ister istemez vatandaşları da olumsuz şekilde etkilemeye neden olabiliyor.

Lüks kiralık villaların fiyat aralıklarına göz attığınız zaman ise istediğiniz fiyatlarda bulabilirsiniz. Çünkü bu konuda istenen şartlar en güzel şekilde sunulmaya devam edilir. Bu sayede sizlerde bekleme yapmadan yararlanma şansına sahip olursunuz. Antalya villa kiralama yoluna başvurarak artık istediğiniz standartlara uygun şekildeki villalara da sahip olmaya başlayacaksınız. Üstelik en hızlı şekilde de artık kiralama işlemini gerçekleştirmeye başlamanız mümkün hale dönüşecek.

Antalya Villa Kiralama Ücreti

Antalya’da villa kiralamak istiyorum fakat ücretleri nasıl diyebilirsiniz. Aslında burada tatil seveler içinde her şey ayrıntılı bir şekilde sunulmuş diyebiliriz. Bu sayede nasıl bir hizmet ve fiyatlandırma düşünüyorsanız kolayca bulabilmeniz zor olmaz. Hızlı ve sorunsuz şekilde çözümler sunulmaya devam edilirken tüm bunlardan artık en hızlı şekilde sizlerde yararlanmaya başlamış olacaksınız. O halde vakit kaybı yapmadan hemen sorunsuz şekilde çözümler sunmaya devam eden başarılı adresten destek alabilirsiniz.

Antalya kiralık villa fiyatları ilanlar da yer almaktadır. Birçok farklı villalar ilanlarda bulunurken fiyatlarına göre de seçimlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda villa kiralama yapacak olan kişiler günlük, haftalık ya da aylık gibi pek çok özel imkanlardan yararlanmaya başlamış olacak. Güvenilir adres sayesinde artık en güzel tatil yerlerinden biri olmayı başarfan Antalya’da villa bulacaksınız. Antalya’da villa bulmak içinde artık saatlerce uğraşmanıza gerek kalmaz. Tam aksine seri bir şekilde kiralama bedelini ödeyerek istediğiniz güvenli bir konaklamanın açığa çıkmasını da sağlamış olacaksınız.

Antalya Kiralık Villa Çeşitleri

Villaların çok farklı çeşitleri bulunurken tatil severlerde nasıl bir villa arıyorsa anında bulma şansına sahip olabilecektir. Villanın diğer konaklama yerlerine oranla en önemli diyebileceğimiz özelliklerinden biri de lüksü en iyi şekilde sunuyor olması denebilir. Bu sayede istediğiniz harika bir tatil serüveninden sorunsuz olarak yararlanmaya da başlamış olursunuz.

Antalya kiralık villa çeşitleri ile bundan sonra unutulmayacak bir zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz. Villanız küçük mü yoksa daha büyük şekilde mi olsun istiyorsanız burada yapmanız gereken ise karar vermeye başlamanız olacaktır. Havuzlu, yeşil manzaraya sahip olan villalarda artık unutulmaz zamanlar geçirmeye başlamanız mümkün olur. Tatil severleri mutlu edecek tüm detaylar ise mutlaka villalarda yer almaya devam eder. Böylelikle sizlerde artık villanızın daha sıkıntısız ve sorunsuz şekilde konaklama çözümü sunmasını sağlamaya başlarsınız.

Kiralık Villa Rezervasyon Antalya

Antalya’da kiralık villalar için rezervasyon hizmetleri aralıksız şekilde sunulmaya devam edilir. Böylelikle en kısa süre içerisinde kiralık villalara başvurarak unutulmayacak bir tatili de yaşamaya başlarsınız. Yılbaşı, günlük, özel gün, bayram, haftalık veya aylık gibi birçok farklı çeşitlerde villa kiralama yapabilmektesiniz. Tabi ki villanın başkaları tarafından doldurulmaması içinde önceden rezervasyon yapılması oldukça önemlidir. Böylelikle villanızı hazır ederek istediğiniz tarih aralığı içerisinde Antalya’ya gelebilirsiniz. Farklı şehirlerde olanlar bile artık istedikleri villaları bularak hızlıca kiralama yapmaya başlayacaktır.

Kiralık villa Antalya şehrinde de arayanlar bundan sonra anında bulmaya başlayacak. Haftalarca aradıkları villayı bulma zorluğu çekmeyecek. Tam aksine kısa süre içerisinde Antalya’da villa kiralama hizmetlerinden yararlanmaya başlayacaksınız. İstediğiniz sorunsuz ve kaliteli hizmetlerden bundan sonra kolay şekilde bulacaksınız. Antalya’da harika bir tatil yapmak isteyenler için rezervasyon süreci kaldığı yerden sunulmaya devam edilir. Böylelikle sizlerde Antalya’da aradığınız fırsatları yakalayacak ve muhteşem şekilde tatil yapacaksınız.

Antalya’da Günlük Kiralık Villa

Antalya’da günlük kiralık villa bulmak artık zor değil. Antalya günlük kiralık villa ilanları ile istediğiniz özelliklere sahip olan villanızı da kolay şekilde bulma şansına sahip olursunuz. Böylelikle istediğiniz muhteşem tatil serüvenlerinden en güzel şekilde yararlanma şansına sahip olarak tatilinizi devam ettirmeye başlarsınız.

Günü birlik şekilde villa da konaklamak istiyorum diyen kişiler içinde her türlü uygun şartlar sunulmaya devam edilir. Böylelikle günlük kiralık villa konusunda artık istediğiniz yüksek kaliteye sahip hizmetleri de bulmaya başlarsınız. Antalya şehrinde bundan sonra kiralama hizmetleri aralıksız şekilde sunulur. Kısa süreliğine bir tatil planı olan kişilerde artık günü birlik tatil için villa kiralayabilecektir.

Antalya Villa

Antalya tatilin en önemli noktalarından biridir. Bu sebepten Antalya villa kiralama isteği çok fazla olabiliyor. Fakat isteyenler artık aradıkları özellikleri kapsayan villaları saniyeler içerisinde bularak harika bir tatil geçirmeye devam ediyor. Antalyada kiralık villa bütçenize en uygun fiyatlar ile sunulmaya devam edilir. Vakit kaybı yapmadan hemen bu fırsatlara doğru başvurmaya başlayabilirsiniz.

Antalya kiralık villa isteyenlere yönelik 7/24 kaliteli şekilde imkanlar sunulmaya devam edilmiş olur.

Attalos Yurdu" anlamına gelen Antalya, II. Attalos tarafından kurulmuştur. Bergama Krallığı’nın sona ermesiyle (M.Ö. 133) bir süre bağımsız kalan kent, daha sonra korsanların eline geçmiştir. M.Ö. 77’de Komutan Servilius Isauricus tarafından Roma topraklarına katılmıştır. M.Ö. 67’de Pompeius’un donanmasına üs olmuştur. M.S. 130’da Hadrianus’un Attaleia’yı ziyaret etmesi şehrin gelişmesini sağlamıştır. Bizans egemenliği sırasında piskoposluk merkezi olan ismi görülen Attaleia, Türklerin eline geçtikten sonra büyük bir gelişme göstermiştir. Modern şehir, antik yerleşmenin üzerine kurulduğundan, Antalya’da antik çağ kalıntılarına çok az rastlanmaktadır. Görülebilen kalıntıların ilki, eski liman olarak nitelenen liman mendireğinin bir kısmı ve limanı çevreleyen surdur. Surların park dışındaki kısmında restorasyonu yapılan Hadrian Kapısı Antalya’nın en güzel antik eserlerinden biridir. Antalya şehri ve çevresine antik çağda, “çok verimli” anlamına gelen Pamphylia, Batı kesimine ise Lykia denirdi. Milattan önce VIII. yüzyıldan itibaren buraya Ege denizinin Batı kıyılarından göçenler; Aspendos ve Side gibi şehirleri kurmuşlardır. II. yüzyıl ortalarında hüküm süren Bergama Kralı II. Attalos, Side’yi kuşatmıştı. Antalya’nın yaklaşık 75 km. doğusundaki Side’yi alamayan kral, şimdiki il merkezinin olduğu yere gelerek bir şehir kurdu. Buraya onun adı verilerek Attaleia dendi. Zaman içinde Atalia, Adalya diyenler oldu. Antalya, onun adından gelmektedir. Yapılan arkeolojik kazılarda Antalya ve bölgesinde, günümüzden 40 bin yıl önce insanların yaşadığı ispat edilmiştir. Milattan önce 2000 yılından bu yana bölge, sırasıyla; Hitit, Pamphylia, Lykia, Kilikya gibi kent devletlerinin ve Pers, Büyük İskender ile onun devamı sayılan Antigonos, Ptolemais, Selevkos, Bergama Krallığı’nın idaresine girmiştir. Daha sonra Roma Devleti, hüküm sürmüştür. Antalya’nın antik çağdaki adı Pamphylia idi ve burada kurulan şehirler bilhassa II. ve III. yüzyılda altın çağını yaşadı. V. yüzyıla doğru da eski ihtişamını kaybetti. Yöre Doğu Roma ya da Türkiye’de tanınan adıyla Bizanslıların hâkimiyeti altındayken, 1207’de Selçuklular tarafından Türk topraklarına katıldı. Anadolu Beylikleri devrinde ise Teke Aşiretinin bir kolu olan Hamitoğulları’nın egemenliğine girdi. Teke Türkmenleri, Türklerin eski yurdu bugünkü Türkmenistan’da da nüfus olarak en büyük boylardan biridir. XI. yüzyılda bir kısmı buraya gelmiştir. Bugün Antalya’nın kuzeyi ile Isparta ve Burdur’un bir kısmı olan Göller Bölgesinin, bir adı da Teke yöresidir. Osmanlılar zamanında Anadolu eyaletine bağlı Teke sancağının merkezi, şimdiki Antalya il merkeziydi. O yıllarda buraya Teke sancağı denirdi. İlin şimdiki adı ise aslında antik çağdaki adının biraz değişmiş şeklidir ve Cumhuriyet döneminde verilmiştir. XVII. yüzyılın ikinci yarısında Antalya’ya gelen ünlü Osmanlı seyyahı Evliya Çelebi, kale içinde dört mahalle ve üç bin ev, kale dışında 24 mahallesi olduğunu belirtir. Şehrin çarşısı ise kale dışındaymış. Evliya Çelebi’ye göre limanı, 200 parçalık gemi alacak büyüklüktedir. İdarî bakımdan Konya’ya bağlı Teke Sancağı’nın merkezi olan Antalya, Osmanlı imparatorluğunun son yıllarında bağımsız sancak haline getirildi.(Kaynak:Kültür ve Turizm Bakanlığı)

Antalya birçok tarihi mirasa sahip olup, doğa harikası şelaleler ve plajlarıyla da dikkat çekmektedir. Kaleiçi ; büyük bir bölümü yıkılmış ve yok olmuş at nalı şeklinde içten ve dıştan surlarla çevrilidir. Surlar, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı devirleri ortak eseridir. Surların 80 burcu vardır. Surların içinde kiremit çatılı 3.000 kadar ev bulunmaktadır. Evlerin karakteristik yapıları Antalya’nın sadece mimari tarihi hakkında fikir vermekle kalmaz, aynı zamanda bölgedeki yaşam tarzını, gelenek ve görenekleri en iyi şekilde yansıtır. 1972 yılında Antalya iç limanı ve Kaleiçi semti, özgün dokusu nedeniyle "Gayrimenkul Eski Eserler ve Anıtlar Yüksek Kurulu" tarafından "SİT bölgesi" olarak koruma altına alınmıştır. Turizm Bakanlığı’na "Antalya- Kaleiçi Kompleksi" restorasyon çalışmasından dolayı, 28 Nisan 1984’de FİJET (Uluslararası Turizm Yazarları Birliği) tarafından Altın Elma Turizm Oskarı ödülü verilmiştir. Günümüzde Kaleiçi otelleri, pansiyonları, restoranları ve barları ile eğlence merkezi haline gelmiştir. Eski Antalya Evleri : Yazların çok sıcak ve kışların ılık geçtiği Antalya’da eski evlerin yapımında soğuktan çok, güneşi önlemeye ve serinlik sağlamaya önem verilmiştir. Gölgeli taşlıklar ve avlular hava akımını kolaylaştıran özelliklerdir. Depo ve hol görevi yapan girişi ile üç kat üzerine kurulmuştur. Yivli Minare: Antalya’nın ilk Türk yapısıdır. Merkezde liman yakınındadır. Üzerindeki yazıta göre Anadolu Selçuklu Sultanı Alâeddin Keykubat’ın yönetimi zamanında (1219-1236) inşa edilmiştir. Tuğla ile örülen gövdesi, sekiz yarım silindirden oluşur. Bu minarenin bitişiğinde bir cami varsa da yıkılmış olmalıdır. Çünkü Minarenin yanındaki Cami daha geç devre, 1372 yılına aittir. Bir Türk Beyliği olan Hamitoğulları zamanında, Tavaşi Balaban adlı bir mimar tarafından yapılmıştır. Ulu Cami: Kesik Minare adıyla da bilinir. Aslında bir Bazilika olarak V. yüzyılda inşa edilmiştir. İlk eserden çok az bölüm ayakta kalmış, Bizans döneminde değişikliklere uğramıştır. Eser, Osmanlılar zamanında tamir görmüş, bir kısmı Mevlevihane olarak kullanılmış, sonra cami olarak hizmete açılmıştır. Karatay Medresesi: İl merkezindeki önemli Türk İslâm yapılarından olup XIII. yüzyıl ortasında inşa edilmiştir. Evdir Han: 20. yüzyıl başlarına kadar ulaşım at ve develerle sağlanır, ticaret malları da bu hayvanlarla nakledilirdi. Kervanlar yollarda, “Han” ve kervansaraylarda konaklardı. İşte Evdir Han da bunlardan biridir. Antalya’dan kuzeye giden yol üstündedir. Bugünkü Antalya-Korkuteli kara yolunun 1 km. doğusunda ve il merkezine 18 km. uzaklıktadır. En fazla dikkati çeken kısmı sivri kemerli portalıdır. XIII. yüzyılın başlarında yapılmış bir Selçuklu eseridir. Kırkgöz Han: Antalya – Afyon eski yolundaki ikinci durak yeri Kırkgöz Han’dır. Kırkgöz Han Antalya’ya 30 km. uzaklıkta bulunan Kırkgöz’de, Pınarbaşı mevkiindedir. Çok sağlam bir durumdadır. Düden Şelâleleri: Antalya il merkezinin yaklaşık 10 km. kuzeydoğusundaki bu şelâle, şehri simgeleyen tabiat güzelliklerindendir. 20 metre yükseklikten dökülür. Ana kaynağı Kırkgöz mevkisidir. Aşağı Düden Şelâlesi ise Lâra Plajı yolundadır. Kent merkezinin güneydoğusunda, 40 metre yükseklikteki falezlerden denize dökülür. Antalya’nın simgeleşmiş tabiat güzelliklerindendir. Kurşunlu Şelâlesi: İl merkezinin doğusundaki Alanya yolunun 24. km’sindeki sapaktan Isparta yoluna girildikten 7 km. sonra ulaşılabilir. Bu tabiat harikası da en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Şelâle bir masal diyarından çıkıp gelmiş gibidir. Yemyeşil derin bir vadinin içindedir. Bütün çevresi yaklaşık yarım saatlik bir yürüyüşle gezilebilir. Yer yer gölcüklerin oluştuğu sularda çok sayıda balık yaşamaktadır. Aynı zamanda zengin faunası ile dikkat çeker. Düden, Kurşunlu ve Manavgat Şelâleleri, birçok Türk filminde mekân olarak kullanılmıştır. Hepsine de otobüsle rahatlıkla gidilebilir. Lâra - Konyaaltı Plajı: Antalya il merkezinin 10 km. kadar doğusundaki doğa harikası Lâra Plajı ile Antalya merkezinin batı kıyısındaki Konyaaltı Plajı şehrin en güzel kıyılarıdır. Perge: Antalya 18 km doğusunda, Aksu Bucağı yakınındadır. Kilikya - Pisidia ticaret yolunun üstünde yer aldığı için önemli bir Pamphylia şehridir. Kuruluşu diğer Pamphylia şehirleriyle aynı zamana rastlar (Milattan Önce VII yüzyıl). Perge, Hıristiyanlar için önemli bir kent idi. Aziz Paulos ve Barnabas, Perge’ye gelmiştir. Magna Plancia gibi kimi zenginler buraya önemli anıtlar kazandırmışlardır. İlk kazıların 1946 yılında İstanbul Üniversitesi tarafından başlatıldığı Perge’de; Tiyatro, Stadyum, Sütunlu Cadde, Agora’dan oluşan şehir kalıntıları bulunmuştur. Karain Mağarası: Antalya’nın 27 km. kuzeybatısında, Yağcılar sınırları içindeki Karain Mağarasında bulunan kalıntılar Paleolitik, Mezolitik, Neolitik ve bronz çağlarına aittir. Bu mağara, görülmesi gereken yerlerdendir. Ariassos: Antalya-Burdur otoyolunun 48. kilometresinde, sola dönülen bir sapaktan 1 km. içerdedir. Bir dağın yamacında kurulmuş olup, hamamları, kaya mezarları açısından görülmeye değerdir. Ariassos kentine girilen vadinin başlangıcında kentin en görkemli kalıntısı olan giriş kapısı yükselir. Roma devrinden kalma bu anıt, 3 kemerli ve dolayısıyla 3 girişli olduğu için, yöre halkınca “Üç kapı” diye anılır. Kentin şaşırtıcı bir özelliği, dörtte üçünün, olağanüstü gösterişli anıtsal mezarlar olan nekropolis kalıntısı olmasıdır.(Kaynak:T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı) Aspendos Antik Kenti:Birçok tarihi yapısıyla meşhur olan Antalya’da anfi tiyatrosu bulunan Aspendos önemli antik kentlerden birisidir. Yanartaş: Kayaların arasından yükselen ateş yaklaşık yüz yıldır yanmaktadır. Rhodiapolis Antik Kenti:Antalya-Kumluca’da bulunmakta olup, Rodoslular tarafından kurulduğuna inanılır. Oyuncak Müzesi: Sayısız oyuncak ve çizgi film kahramanlarının yer aldığı müzede oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Köprülü Kanyon: Eşsiz doğasıyla mutlaka görülmesi gereken yerler rasında yerini almış olan milli parktır.

Oldukça hareketli bir gece hayatına sahip olan Antalya’da birçok gece klübü, disco, bar ve her türden canlı müzik yapan mekanlar bulunmaktadır.

Antalya’ya geldiğiniz zaman bölgeye özgü deneyimleyebileceğiniz lezzetler arasında şiş köfte, balık, cevizli tahinli kabak tatlısı, güveçte kelle, yanık dondurma, turunç reçeli yer almaktadır.

Çok sayıda plaja sahip olan Antalya’da mutlaka denize gidilmeli, oldukça önemli olan tarihi yerler gezilmelidir.Ayrıca çeşitli su ve doğa sporları yapabilir rafting ve dalış gibi aktivitelere katılabilirsiniz.

Antalya bölgesini ziyaret etmek isteyen tatilseverler için iki seçenek bulunmaktadır.Havayolu ve karayolu...Antalya’ya uçakla gelmeyi tercih eden misafirler için en yakın havaalanı Antalya Havalimanı’dır.Antalya Havalimanı’na geldiğiniz zaman Merkeze ulaşım için servisleri kullanabilir (havaş), araç kiralayabilir, ya da özel transferlerden faydalanabilirsiniz.Antalya’ya geldiğiniz zaman ise şehir içi birçok noktaya, plajlara, koylara ulaşımı ise özel araç, toplu taşıma (dolmuş, otobüs) , tramvay veya taksi ile sağlayabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon