Hakkımızda

Firmamız, müşteri memnuniyetini önemsemekte, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteriye hizmet sunmaktadır ve kaliteden taviz vermeden hizmet sunduğu için turizm sektöründe dürüst ve güvenilir imajı ile hak ettiği yeri almıştır.

Şirket Bilgileri

ÜNVAN Tesadüf Atlantik Tur. Emlak İnş ve Tic. LTD ŞTİ
ADRES Ölüdeniz Mah, Hıdır Kuyusu Cad No 1/H Fethiye, MUĞLA
V.D.: Fethiye 
V.No: 8400358274.

Firmamız Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına Kayıtlıdır. Oda Sicil No.: 5692

Firmamın TÜRSAB A sınıfı üyelik belgesinede sahip acentadır. Belge no; 11041

Sizler için yayımlıyor olduğumuz şirket bilgilerimizin gerçekliğini ve güncelliğini, internet vergi dairesinden sorgulayabilirsiniz.

güncelliğini TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi’nden kontrol edebilirsiniz.

Hesap Numaraları

Medyada Biz

Ekibimiz

Marka Tescilimiz

 

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı