Kaş
BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Kaş Kiralık Villa ⭐ HepsiVilla’dan Kaş Villa Kiralama Hizmeti

Kaş kiralık villa sayesinde Akdeniz’in masmavi sularını, havasını içinize çekmeye başlayacaksınız. Bundan böyle Kaş bölgesinde de istediğiniz harika villaları bularak zamanlarınızı sorunsuz şekilde sürdürmeye başlayacaksınız. Villa arayanlara yönelik olarak tüm imkanlar en iyi şekilde sunulmaya devam edilir. Böylelikle kalite standartlarında hazırlanmış olan en iyi villalarda konaklama sürecinizi başarıyla yürütmeye başlamış olacaksınız.

İster büyük isterseniz küçük şekilde kiralık villaları bulabilirsiniz. Kısaca nasıl bir konaklama hayal ediyor olursanız olun bundan sonra gönül rahatlığıyla bulabilmeniz mümkün olacak. Kaş’ta istediğiniz en güzel ve en iddialı olarak hazırlanan villaları bulacaksınız. Akdeniz’in en güzel yerlerini keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Üstelik saatlerce konaklama sağlayabilmek için uğraşmanıza gerek kalmayacak. Tam aksine istediğiniz zaman konaklama ile alakalı olarak yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmaya başlamış olacaksınız.

 

Kaş Kiralık Villa İle Konaklama

Konaklama ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamaya hazır olun. Kaş bölgesinde istediğiniz yüksek standartlara sahip konaklama hizmetlerinden yararlanabileceksiniz. Üst düzeye sahip bir çözümler sunulduğundan dolayı bundan sonra sizlerde Kaş bölgesinde harika zamanlar geçirmeye başlarsınız. İlçeye geldiğiniz zaman ise villa aramak içinde zaman kaybı yapmanıza gerek kalmaz.

Kiralık villa isteyenler için Hepsi Villa olarak gereken tüm profesyonel hizmetleri de veriyoruz. Böylelikle villa ayrıcalığından en iyi şekilde yararlanmaya başlayacak ve harika bir konaklama ile karşı karşıya kalacaksınız. Kaş kiralık villa sayesinde üst düzey hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik villanız deniz manzaralı olacağından dolayı artık konaklamanızı da keyif içerisinde yapmaya başlayacaksınız.

 

Kaş Uygun Fiyatla Villa

Yaz sezonu geldiğinde doğal olarak hemen herkes tatil yerleri arar. Tabi ki tatil yapmadan önce konaklama ihtiyaçlarınıza da çare bulmanız gerekir. Tatilde sorun yaşamamak ve beklediğinizin çok üzerinde geçmesini istiyorsanız o halde uygun fiyatlı şekilde hazırlanan birbirinden kaliteli villaları da kiralamaya başlayın. İstediğiniz en güzel villalar ile konaklamanın keyfini sürmeye başlamanız ise zor olmayacak. O halde hemen bu konuda en iyi şekilde çözümler sunmaya devam edecek olan firmamıza yönelerek bu konuda kaliteli bir çalışma alabilirsiniz.

Villa içerisinde her çeşit ihtiyacınızı karşılamayı başaracak olan lüks villaları sorunsuz olarak bulacaksınız. Şık mobilyaların yanı sıra konforun üst düzeye çıkmasını sağlayan yataklara kadar her şeyi villa kiralama yaparak bulabilmeniz mümkün oluyor. İşin bir diğer güzel yanlarından biri ise ne zamana kadar isterseniz sorun yaşamadan villanızı kiralama imkanına sahip olmaya başlarsınız. Beklediğiniz her şeyi anında bulmanıza yardımcı olacak firmamız kiralık villa fiyatları konusunda hesaplı bir tatil imkanı sunmaya devam eder.

 

Kaş Villa Kiralama Ne Kadar?

Tatil yapacak olanlar ve rotasını Kaş’a çevirenler için hesaplı bir tatil dönemi geçirmek önemlidir. Bu sebepten dolayıdır ki konaklama yapacak olanların fiyat ile ilgili olarak detaylı bir şekilde araştırma yapmış olduklarını söyleyebiliriz. Bu sayede villa araştırması yaptıktan sonra kendilerine en uygun diyebileceğimiz yerleri de sorunsuz olarak bulma şansına sahip olacaktır. Kaş bölgesinde bundan sonra mükemmel bir tatil fırsatı ile karşı karşıya kalmanız mümkün olacak. Yapmanız gereken ise tarafınıza sunulan fırsatlardan bir an önce yararlanmaya başlamanız olacaktır. Kiralık villa Kaş bölgesinde de çok kolay şekilde bulacak ve yerinizi önceden hazırlama şansına sahip olacaksınız.

 

Kaş Kiralık Villa Çeşitleri

Bayramlarda, yılbaşı, özel etkinliklerde ya da normal günlerde bile olmak üzere villa kiralama yapabilirsiniz. Konaklamalarınızı bundan sonra villa ile yaparak harika bir gün geçirmeye başlamış olursunuz. Yüksek kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla dur durak demeden çözümler sunmaya devam eden kaliteli adreste harika zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz.

Kaş kiralık villa arayanlar sürekli olarak Hepsi Villa ilanlarına göz atabilir. Firmamız tarafından her mevsim boyunca villa kiralama çözümleri de sunmaya devam ediyor. Aynı zamanda villanız nerede olsun istiyor olursanız olun sorunsuz şekilde istediğiniz mevkide bulacaksınız. Alışverişlerden, gezilecek mekanlara, ulaşım sıkıntısı olmadan bundan sonra istediğiniz her yere gideceksiniz.

Kaş bölgesinde bulunan villaların bir diğer çeşitlerinden biri ise denize sıfır şekilde olanları da olmasıdır. Eğer ki deniz manzaralı villa istiyorsanız sorunsuz olarak bulmanız mümkündür. Burada tatil severlerin tüm taleplerine uygun şekilde hareket ederek ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaya çalışmaktayız.

 

Kiralık Villa Kaş

Kaş’ta istediğiniz özellikleri birebir barındıran yazlıkları bulabilirsiniz. İster kış aylarında isterseniz de yaz döneminde gelebilirsiniz. Üstelik ne kadar kalmak istiyor olursanız olun önceden yerinizi hazırlamaya başlamanız mümkün olur. Kiralık villa konusunda uzman ekibimiz tarafından sürekli olarak çözümler sunulmaya devam edilir. Böylelikle artık uzun bir süre villa aramak zorunda kalmazsınız. Tam aksine en kısa süre içerisinde istediğiniz villayı bularak dilediğiniz zamana kadar konaklama yapmaya başlamış olursunuz.

Kaş kiralık villa çeşitleri Hepsi Villa adresinde sizleri bekliyor olacak. Böylelikle farklı farklı özelliklere sahip olarak tarafınıza sunulan villa modelleri içerisinde istediğinizi bir an önce seçebilirsiniz. Tatil severin zevkine uygun şekilde hazırlanan birbirinden harika villalar ile aradığınız kaliteli hizmetleri bir arada bulacaksınız. Yüksek memnuniyet odaklı bir şekilde hizmetler sunulurken istediğiniz zaman bu hizmetlerden en güzel şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız.

 

Lüks Kiralık Villalarda Konaklama

Lüks kiralık villalarda konaklamanın bundan böyle bir hayalden ibaret olmadığını net olarak görmeye başlayacaksınız. Kiralık villa Kaş bölgesinde en güzel şekilde sizlere sunulmaya devam edilecek. Aradığınız standartlara sahip şekilde hazırlanan en güzel villalarda harika bir konaklama süreci içerisine girmeye başlayacaksınız. Kiralık işlemlerinizi ne kadar zamana kadar yapmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile yapmanız mümkündür.

Antalya Kaş kiralık villa sürecinin en güzel şekilde yönetilmesini sağlamaktayız. Bu özelliklere sahip olmamızdan dolayı tatilciler de hizmetlerimize başvurma isteği içerisinde olmaya başlıyor.

 

Kaş Villa Kiralama Süreci

Kaş villa kiralık ile artık istediğiniz tüm hizmetleri en güzel şekilde görmeye başlarsınız. Villa içerisinde ise her türlü istediğiniz olanaklara yer verilmiştir. İstediğiniz zaman iletişim numaralarımız aracılığı ile profesyonel hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Bu konuda uzman firmamız tarafından en iyi şekilde hizmetler sunulmaya devam edilir. Aradığınız villalara en kısa süre içerisinde sahip olmaya başlayacaksınız.

Kaş kalkan kiralık villa çok daha fazlasını ise artık güvenilir firmamız aracılığı ile yararlanmanız kolay olacak. Elimizden gelen tüm hizmetleri değerli halkımıza özel olarak  sunmaya devam ederiz.

 

Kaş Günlük Villa Kiralama Hizmetleri

Kaş yolunu tuttuğunuz zaman artık nerede kalacağım endişesine girmenize gerek kalmayacaksınız. Çünkü Kaş günlük kiralık villa hizmetleri sayesinde artık günü birlik bile konaklama yapmaya başlamış olursunuz. Uygun fiyat güvencesi ile artık kiralama hizmetlerinden yararlanma şansına sahip olursunuz. O halde vakit kaybı yapmayın ve Kaş günlük kiralık villa hizmetlerine başvurun.

Kaşta kiralık villa ilanlarını inceleyerek nerede konaklamak istediğinize dair kesin olarak karar vermeye başarmış olursunuz. Kaş kiralık villa denildiği zaman ise Hepsi villa olarak sektörde ki farkımızı net olarak ortaya koymaya devam ederiz. En hızlı şekilde villa kiralama desteğini sunmaya devam ediyoruz. Bu sayede yolunuz Akdeniz bölgesine doğru düşerse artık konaklama ile ilgili olarak bir sıkıntı yaşamamış olursunuz. Tam aksine en kısa süre içerisinde kalacağınız yeri bulmaya başlarsınız.

Antik kent, Roma Dönemi’nde önem kazanmış ve Bizans Dönemi’nde Piskoposluk merkezi olmuştur. Bu dönemde Arap akınlarına uğramıştır. Türkler XII. yüzyılın daha ilk yarısında yörenin önlerine kadar gelmişler yörede etkili olmaya başlamışlardır. 1148 yılındaki II. Haçlı seferi yazarları Türklerin şehrin yakınlarına kadar geldiklerini halkın bu sebeple verimli tarlaları ekemediklerini yazmışlardır. Türkler 1176 savaşından sonra Diyarı Rum-a kesin olarak yerleşme azminde olduklarını göstermişlerdir.

II. Kılıçaslan 1182 yılında Antalya’yı kuşatmış fakat şehri alamamıştır. III. Kılıçaslan zamanında yeniden denizlere açılma hareketi başlamıştır. Bunun en önemli ispatı 1205 yılında Sparta yöresinin fethidir. Burada adı geçen Spartanın şimdiki Isparta veya Antalya’nın batısındaki Patara olduğu söylenir. Daha sonra Kaş ve çevresi Anadolu Selçuklu topraklarına katılarak Andifli adını almıştır. Anadolu Selçuklu Devleti’nin zayıfladığı sıralarda XIII. Yüzyılın sonu XIV. Yüzyılın başlarında bu bölge Hamidoğullarının Antalya şubesinin yani Tekeoğullarının eline geçmiştir.

Tekeoğulları döneminde bu bölgede imar ve kültürel faaliyetler Selçuklu dönemine göre artış göstermiştir. Tekeoğulları döneminde Antalya ve çevresi bir süre Kıbrıs Krallığının eline geçse de Mehmet Bey (Teke Bey) burayı tekrar almayı başarmıştır. Bu bölge Osmanlı Devletinin eline Yıldırım Beyazıt zamanında geçmiştir. Zaman zaman Karamanoğulları ve bazı Avrupalı devletlerin saldırılarına uğramış olsa da Anadolu eyaletine bağlanmış ve bu durumunu sonraki dönemlerde de devam ettirmiştir.

Birçok tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Kaşta başlıca gezebileceğiniz yerler:

1.Kaputaş Plajı:Turkuaz mavisi deniziyle Akdeniz’in en önemli plajlarından birisi olan Kaputaş Plajı,Kaş Kalkan arasında yer almaktadır.

2.Antiphellos Antik Kenti:Antiphellos, Antalya’nın Kaş ilçesinde bulunan bir antik kenttir.

3.Kekova: Eşsiz doğası ve batık şehriyle dikkat çeken, mutlaka günlük tekne turları veya özel tekne kiralayarak görülmesi gereken yerlerden birisidir.

4.Xanthos Antik Kenti:Kaş’ın en büyük antik Kenti olan Xanthos, Unesco Dünya Misarı listesinde yer almaktadır.

5.Demre: Tarihi kalıntıları ve özellikle Myra Antik Kenti’nin yanı sıra Demre merkezde bulunan Noel Baba Kilisesi gezilecek yerler arasında önemli bir yere sahiptir. Kaleköy(Sinema):Antik kentlerden birisi olan Simena, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri sayesinde siz misafirlerinde hayranlık uyandıracaktır.

Çok büyük alışılagelmiş bir gece hayatından ziyade daha sakin, cafe & bar tipi ya da canlı müzik dinleyebileceğiniz mekanlarbulunmaktadır.

Bölgede deniz ürünleri oldukça önemli bir paya sahiptir.Bölgeye özgü mevsim meyveleri( kaktüs, karadut meyvesi ) gibi tatlar da sunulmaktadır.

Sayısız güzelliğe sahip olan Kaş’ta tekne turlarına katılıp, koylarını görebilir, kendine has tarzdaki sokaklarını gezebilir, antik kentleri ziyaret edebilir, su sporları dalış vs yanı sıra kültür turizminin en önemli kentlerinden birisi olan Demre’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kaş bölgesini ziyaret etmek isteyen tatilseverler için iki seçenek bulunmaktadır.Havayolu ve karayolu...Kaş’a uçakla gelmeyi tercih eden misafirler için en yakın havaalanı Dalaman olup, merkeze olan uzaklığı yaklaşık olarak 150 km dir.Dalaman’a geldiğiniz zaman Kaş Merkeze ulaşım için servisleri kullanabilir, araç kiralayabilir, ya da özel transferlerden faydalanabilirsiniz.Kaş’a geldiğiniz zaman ise şehiriçi birçok noktaya, plajlara, koylara ulaşımı ise özel araç, toplu taşıma (dolmuş, otobüs) veya taksi ile sağlayabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon