Fethiye
BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Fethiye Kiralık Villa ⭐ HepsiVilla’dan Fethiye Villa Kiralama Hizmeti

Tatil için seçilen adreslerden bir diğeri Fethiye olur. Fethiye kiralık villa ile artık unutulmaz bir tatil fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Fethiye kiralık villa arıyorsanız kolay şekilde bulabilmeniz mümkün olacaktır. İstediğiniz özelliklere en uygun şekilde villalarla harika bir tatille karşılamaya başlayacaksınız. Fethiye’nin en meşhur diyebileceğimiz yerlerini de görme şansına sahip olacakkiralıksınız. Fethiye’de bakıldığı zaman en iyi tatil yerlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Kaliteli bir gün geçirmenizi sağlayacak en güzel tatil yerinde konaklama sıkıntılarını da yok edebilirsiniz. Ailenizle hem huzurlu hem de şık diyebileceğimiz bir ortam içerisinde olmak istiyorsanız o zaman Fethiye’deki villaların tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Fethiye’nin muhteşem ambiyansının sunulduğu ve bizzat villalarınızla izleyeceğiniz fırsatlara anında kavuşmaya başlayabilirsiniz.

Fethiye Kiralık Lüks Villalar

Tatil rotanızı sevdiklerinizle birlikte Fethiye bölgesine doğru çevirmiş olabilirsiniz. Burada şüphesiz tek eksik olacak hususlardan biri ise konaklamadır. Konaklamanın kaliteli olması doğal olarak tatile de olumlu şekilde yansımaya başlamasına neden olur. Bu sebepten dolayıdır ki burada yapmanız gerekecek en önemli adımlardan biri de konaklama yerinizi hemen ayarlamaya başlamanız olacaktır. Böylelikle Fethiye’nin en güzel yerlerini yakından görmeye başlayabilirsiniz.

Villaları kiralarken konum olarak ise hemen her yere yakın durumdadır. Böylelikle nereye gitmek isterseniz de en hızlı şekilde gitmeye başlamış olursunuz. Fethiye’nin bundan sonra en güzel yerlerinde harika bir tatil fırsatlarını bir arada bulmaya başlayabilirsiniz. Fethiye kiralık lüks villaları hemen inceleyerek rezervasyon süreçlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Fethiye kiralık villa arayanlar için kaliteli ve sorunsuz bir şekilde artık konaklayacakları yerleri bulmaya başlayacaklar.

Fethiye’de Villa

Fethiye, tatil yerleri arasında mutlaka bulunan en güzel bölgelerden biridir. Bu özelliklere sahip olması da tatil severleri memnun etmeyi sağlamıştır. Hatta pek çok kişi tarafından Fethiye uğrak noktası olarak seçilmeye başlamıştır. Kiralık villa arayışında olanlar için sürekli olarak üst düzeye sahip imkanlar sunulmaya devam ediliyor. Bu sayede artık sizlerde Fethiye’de tatillerinizi sorunsuzca yürütmeye devam edeceksiniz. Fethiye’nin her yerini ayrıntılı olarak görme şansına sahip olmaya başlayacaksınız.

Birbirinden harika şekilde ayarlanmış olan lüks villalarda olabilirsiniz. Bu sayede tatilinizi artık keyif dolu şekilde sürdürmeye de başlamış olursunuz. Harika bir tatil geçirmek isteyenler için Fethiye’yi seçmeniz daha doğru olacaktır. Lüks villalarda bundan sonra unutulmaz bir şekilde tatil keyfini sürdürmeye başlamanız mümkün olacak. 4mevsim boyunca da harika bir şekilde tatil yapmak artık sizleri bekliyor olacak.

Fethiye Kiralık Villa Fiyatları

Fethiye kiralık villa fiyatlarının bütçenize uygun şekilde olacağını söyleyebiliriz. Buna göre sizlerde artık istediğiniz fiyat aralığında artık bir villa bulacak ve çok rahat şekilde konaklamaya başlayacaksınız. Üstelik işin en güzel yanlarından biri de kaç kişilik isterseniz villalarda konaklama yapmaya başlamanız mümkün olacak. Yüksek kalite standartlarında özenle hazırlanmış olan kiralık villalara sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Fethiye’de tatil keyfini doyasıya sürdürmeye başlamış olursunuz.

Fethiye kiralık villa fiyatları hem villanın özellikleri hem de bulunmuş olduğu mevkiye bağlı olarak değişebiliyor. Bundan sonra sizlerde hangi standartlara sahip bir villa olsun istiyorsanız da zaman kaybın yapmadan anında hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Fethiye tatil bölgesine geldiğiniz zaman ise artık nerede kalsam diye kara kara düşünmenize gerek kalmayacak. Tam aksine en hızlı şekilde artık villanıza sahip olacak ve  konaklamanızı sorunsuz şekilde yapmaya devam edeceksiniz.

Fethiye Kiralık Villa Çeşitleri

Fethiye’de pek çok farklı özelliklerde villalar yer alır. Tatil severlerde artık nasıl bir villa hayal etmiş olursa bulma şansına sahip olacaktır. Tüm istediğiniz özelliklere birebir uyum sağlamayı başaracak olan villalara sorunsuz olarak sahip olmaya başlayacaksınız.  Fethiye’nin doğal manzarasını iyiden iyiye hissetmek ve atmosferini solumak artık çok kolay olmaya başlayacak. İster normal günlerde isterseniz de özel günler için villa kiralama yoluna başvurabilirsiniz.

İstediğiniz zaman artık kaç gün olmasını isterseniz isteyin villanızı da bekleme yapmadan kiralamaya başlamış olacaksınız. Böylelikle şık ve konforun üst düzeye tırmanmış olduğu villalara sorunsuz şekilde kavuşma şansına sahip olmaya başlarsınız. Fethiye’de bundan böyle en iyi villaları bularak günlük ya da daha uzun sürelerde olmak üzere konaklama yapmaya başlayabilirsiniz. Fethiye kiralık villa çeşitleri arasından en çok hangisini beğenmiş olursanız da en hızlı şekilde seçebilirsiniz. a

Kiralık Villa Fethiye

Kiralık villaların bundan sonra Fethiye bölgesinde de sıkıntı yaşanmadan bulabilecek olduğunuzu söyleyebiliriz. Aradığınız sorunsuz hizmetleri bularak nasıl bir konaklama yeri hayal ediyor olursanız olun bulabilirsiniz. Fethiye kiralık villa sayesinde sürekli olarak konaklama yeri aramak zorunda kalmamış olacaksınız. Villa da konaklama yapacak olan  vatandaşlar doğal olarak içerisinde neler yer aldığını da merak eder. Villa içerisinde baktığımız zaman TV, beyaz eşyalar, mobilya, konforlu yatak ve diğer araç gereçler bulunur. Kısaca villa da konaklama yaparken de diğer ihtiyaçlarını da en hızlı şekilde karşılamaya başlamanız zor olmaz.

Kiralık villa Fethiye bölgesinde anında bulabileceksiniz. Tüm özel imkanlar en iyi şekilde sunulmuş olmasından dolayı bundan sonra tatilinizi daha keyif içerisinde sürdürmeye başlamanız da kolay olacak. O halde bekleme yapmadan kaliteli adreste yer alarak artık villanızı bulup konaklama yapabilirsiniz.

Fethiye Günlük Kiralık Villa

Fethiye’nin harika yerlerini görmek isteyebilirsiniz. Fakat çok fazla yeterli zamanlarınız olmayabilir. Bunun içindir ki en acil şekilde konaklamanızı yapabilmenizi sağlayacak olan kiralık villaları aramaya başlarsınız. Fethiye günlük kiralık villa aracılığı ile artık harika bir konaklama imkanlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Fethiye’nin bundan sonra her yerini de a’dan z’ye yakından görme şansına sahip olmaya başlarsınız.

Uzun süre kalmayacağım daha kısa süre içerisinde bir villa arıyorum diyorsanız o halde yapmanız gereken ise günlük şekilde kiralamalara başvurmanız olacaktır. Bu sayede günlük olarak kiralama yaparak bundan sonra sizlerde Fethiye bölgesini hem görmüş olur hem de kalacak yer bulamama gibi sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. Tam aksine istediğiniz her şeyi anında bulma şansına sahip olacaksınız.

Fethiye Villa Kirala

Fethiye günlük ya da aylık şekilde  villalarla ayaklarınız yerden kesilmiş olacak. Ayrıca Fethiye villa kiralık isteyenler ise yerini önceden hazır etmeye başlayacak. Hangi mevsimde gelmek isterse gelebilecektir. Bu konuda tatil yapmak isteyenlere özel olarak tüm imkanlar em iyi şekilde sunulmaya devam edilir. Bu sayede sizlerde artık aradığınız en güvenli konaklamalardan da yararlanmaya başlamış olacaksınız.

Fethiye’ye geldiğiniz zaman nerede kalacağım telaşı çok fazla olur. Özellikle bölgenin en meşhur yerlerinden biri olan Ölüdeniz tarafına gitmiş olabilirsiniz. Hem masmavi suların yakınında olmak hem de konaklamak istiyorsanız o halde vakit kaybı yapmadan zhemen harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Ölüdeniz kiralık villa talepleriniz de en hızlı şekilde yerine getirilir.

Muğla Fethiye Kiralık Villa

Muğla Fethiye’de harika kiralık villaları bulacaksınız. Muğla Fethiye Kiralık villa için hemen iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Üstelik kaç kişi kalacak olursanız da villa hizmetlerinden yararlanacağınız esnada beyan etmeniz yeterli olacaktır.

Fethiye’de kiralık villa arayışı içerisinde olanlar için yüksek kalite standartlarında bir hizmetler sunulmaya devam edilir. Fethiye kiralık villa ile ilgili olarak ekonomik bir fiyatlandırmadan yararlanabilirsiniz.

Fethiye çok eski çağlardan beri oldukça önem arz eden bir yerleşim merkezidir. Antik dönemde” Işık Yurdunun insanları” anlamına gelen Likyalılar bu kente sahip olmuş ve Telmessos adıyla anılmıştır. Telmessos (Fethiye) M.Ö.545 (6. YY.) tarihinde Perslerin egemenliğine girmiş, M.Ö.333 (4.YY.) tarihinde kent Büyük İskender’e teslim olmuştur. Büyük İskender’in ölümünden sonra Telmessos bir süre Mısır Kralı Ptalomus’un egemenliğinde kaldıysa da daha sonra Roma İmparatorluğu’nun işgaline uğramış ve kentin adı bu dönemde “uzak diyar” anlamına gelen Meğri (Makri) ismiyle anılmıştır.

Roma İmparatorluğunun ikiye bölünmesinden sonra Fethiye (Meğri) Doğu Roma/ Bizans İmparatorluğunun sınırları içinde kalmıştır. 1282 yılında Menteşe Beyliğinin kurucularından Menteşe Bey, Meğri’yi Bizanslıların elinden almıştır. 1424 yılında ise Osmanlı topraklarına katılmıştır. Osmanlı döneminde halk arasında Beş kaza diye anılan Meğri (Makri); 1874 yılında Menteşe Livasına bağlı bir kaza haline dönüştürülmüştür. Cumhuriyetin kurulmasıyla beraber Muğla İline bağlanan ilçenin ismi 1934 yılında;1913 yılında Şam’dan havalanarak bir süre sonra Teberiye yakınlarında uçağı düşürülerek şehit olan ilk pilotlarımızdan Fethi Bey’in ismi anısına Fethiye olarak değiştirilmiştir.

Fethiye; köklü tarihinin yanı sıra eşsiz doğal güzelliklerle bezenmiş coğrafyası, endemik bitki örtüsü, dünyaca ünlü plaj ve koyları sayesinde tatilseverlerin uğrak noktası haline gelmiş en önemli turizm merkezlerinden birisidir.Gerek kültür turizmi gerekse de yaz(deniz) turizminin en güzel örneklerinin yer aldığı Fethiye’de gezip görebileceğiniz yerlerin listesi sizin için derlenmiştir.

1.Ölüdeniz: Maviyle yeşilin eşsiz buluşmasını gözler önüne seren Ölüdeniz; benzersiz denizi , florası sayesinde dünyanın en güzel plajları arasında yerini almıştır.

2.Kayaköy:Antik Dönemde Karmylassos olarak bilinen Kayaköyü’nün geçmişi filolojik verilere göre M.Ö.3. binlere kadar gitmesine karşın mevcut kalıntılara M.Ö.4.yy.dan daha aksiye giden buluntu henüz ele geçmemiştir. Kentte yamaca dayalı olarak izlediğimiz yapı gruplarının tamamı Osmanlı imparatorluğunun geç dönemlerinde azınlıklara tanınan haklarla 19.yy.ın II. Yarısı ile 20.yy.ın ilk çeyreğinde iskan edilen Rumlarca yapılmıştır. Türkiye Cumhuriyetinin Kuruluş yıllarında bölgede yaşayan Rumların batı Trakya’daki Türkler ile mübadele edilmesi sonucu boşaltılan kentteki yapıların ahşap olan kapı pencere ve üst örtü sistemlerinin doğal etkenler ile tahrip olmasıyla kent hayalet bir şehir görünümü almıştır.

Terk edilen kentte kullanıldığı dönemde her biri 50 m2. den büyük olmayan manzara ve ışık açısından birbirinin önünü kapatmayan genellikle alt katları kiler hüviyetinde ikişer katlı, girişte çatıdaki yağmur sularının toplandığı zemin altı sarnıçlarının olduğu 350-ila 400 konut bulunmaktadır. Konutların yanı sıra evlerin arasına serpiştirilen çok sayıda şapel, 2 büyük kilise, 1 okul binası ile 1 gümrük binası yer almaktadır.

3.Kelebekler Vadisi: Kendine has güzelliklerinden dolayı birinci derecede doğal sit alanı kabul edilen Fethiye Kelebekler Vadisi, birçok kelebek türünü bünyesinde barındırmakla beraber denize girmek ve kamp açısından da ideal seçeneklerden birisidir.

4.Saklıkent Kanyonu: Saklıkent kanyonu Türkiye’nin en uzun kanyonudur. Kanyonun yüksekliği ise 300 metredir. Suyun kolayca aşındırabileceği kalkerli arazide fay çatlaklarının da yardımıyla sarp ve derin bir kanyon oluşmuştur.Buz gibi soğuk su eşliğinde yürüyebileceğiniz kanyonda bir yandan doğa harikası kanyonu incelerken bir yandan da kil maskesi yapabileceğiniz çamurlar da mevcuttur.

5.Antik Kentler: Fethiye’nin yüzlerce yıllık bir tarihi bulunmaktadır. Birçok farklı medeniyetlerin kalıntılarının bulunabileceği ilçede kesinlikle görmeniz gereken antik şehirler arasında Letoon Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Telmessos Antik Kenti yer almaktadır.

6.Fethiye Kral Mezarları: Fethiye merkeze yakın bir bölgede bulunan ve kentin simgesi halini almış, Likya Döneminden kalma doğal taşların oyulmasıyla yapılmış gotik yapılı mezarlardır.

7.Paspatur: Tarihi yapısı, eski evleri, eski evlerinde yer alan halıcısı, kilimcisinden hediyelik eşyacısına, barlarından restoranlarına kadar içinde barındırdığı renkli işletmeleriyle yerli ve yabancı tatilcilerden oldukça ilgi gören çarşıdır.

8.Aşıklar Tepesi: Fethiye’yi tepeden görebileceğiniz bir manzarayı sizlere sunmaktadır.

9.Gemiler Adası: Adanın karşısında bulunan Gemiler Koyu ve Gemiler Vadisi ile birlikte ülkemizdeki önemli doğal sit alanlarından birisidir. Bölgede yer alan en önemli koylardan birisine de sahiptir.

Fethiye’de gece hayatı denilince ilk akla gelen yer Ölüdeniz-Hisarönü Barlar Sokağı’dır.Hisarönü Barlar Sokağı dışında Paspatur da bulunan renkli eğlence mekanlarını ya da balık pazarını da tercih edebilirsiniz.

Bölgeye geldiğinizde en çok gözlemecilere rastlayabilirsiniz.Peynirli, patatesli, kıymalı gözlemelerden ziyade Fethiye yöresinde yetişen otlarla yapılmış olan otlu gözlemesi oldukça popülerdir.Ayrıca deniz ürünlerini yiyebileceğiniz çeşitli restoranlar ve balık hali bulunmaktadır.Son olarak farklı mutfakları seven misafirler için Çin, Hindistan mutfağından eşsiz lezzetler sunan restoranlar da mevcuttur.

Aktivite yönünden gelişmiş olan Fethiye’de Likya yürüyüş yolunda doğa yürüyüşü (trekking),Babadağ’da yamaç paraşütü, atlı gezintiler, atv-jip safari, dalış, yelkencilik, su sporları, rafting yapılabilmektedir.

Fethiye bölgesini ziyaret etmek isteyen tatilseverler için iki seçenek bulunmaktadır.Havayolu ve karayolu...Fethiye’ye uçakla gelmeyi tercih eden misafirler için en yakın havaalanı Dalaman olup, merkeze olan uzaklığı yaklaşık olarak 44 km dir.Dalaman’a geldiğiniz zaman Fethiye Merkeze ulaşım için servisleri kullanabilir(havaş, mutaş), araç kiralayabilir, ya da özel transferlerden faydalanabilirsiniz.Fethiye’ye geldiğiniz zaman ise şehiriçi birçok noktaya, plajlara, koylara ulaşımı ise özel araç, toplu taşıma (dolmuş, otobüs) veya taksi ile sağlayabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon