Soru Cevap

simge 1
Maksimum Kapasite
Villamızda Maksimum kapasitede belirtilen kişi sayısı kabul edilmekte bu sayıya çocuklarda dahil olmaktadır ve bu sayının üzeri kesinlik ile kabul edilmemektedir
simge 2
Giriş çıkış saatleri
Villamızın Giriş saatleri 16.00 olup çıkış 10.00 kalan süre zarfında temizlik yapılmaktadır ve saatler harici giriş ve çıkış yapılmamaktadır.
simge 3
Evcil Hayvan
Aksi belirmediği halde tüm villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.
simge 4
Extra giderler
Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, hafta bir temizlik ve çarşaf-havlu değişimi dahildir.
simge 5
Gelirken yanımızda neler getirmeliyiz
Villaların  mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır, herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu yada plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz.
simge 6
Kiralama fiyatına neler dahil
Kiralama fiyatına villanın belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her 7 günde bir ara temizlik, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis ve villa kiralama komisyon bedelinin KDVsi dahildir.
simge 7
Hoşgeldin Paketi
75 Tl olup, Maden suyu, Süt, Kahve, Çay, Şeker, meyve suyu, ekmek, Reçel ve Marmelat, Margarin / Tereyağı, jambon dilimleri, Peynir, Bisküvi ve Cips. İçeriği, mevcudiyet durumuna göre farklılık gösterebilir.
simge 8
Mutaassıp Ailelere uygun
Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla çevrili olup kesinlikle etraftan görünmeyen, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımız bulunmaktadır.
simge 9
Havuz Bakımı
Düzenli Olarak Havuz bakım personeli tarafından günlük yapılmaktadır. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.
simge 10
Kiralama Süresi
Villalarımızın konaklama süresi minimum 7 gece olup bunun altında hizmet vermemekteyiz.
simge 11
Temizlik
Haftalık villa kiralama fiyatlarına giriş temizliği dahildir. Müşteri villaya girişte evi temiz bulur. 1 Hafta süresince evde temizlik yapılmaz. 2 Hafta ve üzeri konaklamalarda hafta arasında tarafımızdan ücretsiz olarak temizlik hizmeti verilir.
simge 12
Yedek havlu ve çarşaf
Evlerimizin hepsinde temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.
simge 13
Rezervasyon
Tarafımızda yapılan her rezervasyonda Kiralama Şartları’nı Kabul etmiş olup aksi belirtilmediği sürece firma hesabımıza yada web siteizde kredidi kartı kiralama bedelinin %35’ini havale ile yollayacaksınız. sonra firmamız olarak size mail, fax yada posta ile konfirmasyon belgesini göndereceğiz. Kalkan bakiye villa teslimatında gerçekleşicektir.
simge 14
Villaların minimum kiralama süresi nedir?
Villalarımızın konaklama süresi minimum 7 gece olup bunun altında hizmet vermemekteyiz.
simge 15
Villaların maksimum kapasitesi nedir?
Villalarımızın açıklama kısmında belirtilmiş olan maksimum kapasite doğrultusunda kişi sayısı kabul edilmekte olup, bu sayıya çocuklar da dahil edilmektedir.Kapasiteyi aşacak şekilde kişi sayısı asla kabul edilmemektedir.
simge 16
Çocuklar kişi sayısına dahil ediliyor mu?
Çocuklar kişi sayısına dahil edilmektedir.
simge 17
Talep formunu doldurdum. Rezervasyonum kesinleşmiş oluyor mu?
Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmemektedir.Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur.
simge 18
Villalara giriş-çıkış saatleri nedir?
Villalarımızın giriş saatleri 16:00-20:00 aralığında olup, çıkış ise en geç 10:00 da yapılmaktadır.
simge 19
Sitede bulunan fiyatlara neler dahil edilmektedir?
Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüpgaz, klima, haftada bir temizlik ve çarşaf havlu değişimi dahildir.
simge 20
Mail Order ile ödeme seçeneğiniz mevcut mu?
Mail order kesinlikle kullanmamaktayız.Güvenliğiniz açısından kredi kartı bilgilerinizi bir şahsa, firmaya ya da kuruma vermemenizi tavsiye ederiz.
simge 21
Villalarda yemek hizmeti bulunuyor mu?
Villalarımızın hiçbirisinde kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. hizmetimiz bulunmamaktadır.Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek,içecek,tüketilebilir ürünler vs de mevcut değildir.Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir.Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur.
simge 22
Villalara evcil hayvan getirebilir miyiz?
Aksi belirtilmediği takdirde villalarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.
simge 23
Gelirken yanımızda neler getirmeliyiz?
Sadece özel eşyalarınızı yanınızda getirmeniz yeterli olacaktır. Çarşaf, nevresim takımı vs. ürünlerin tamamı villalarda mevcuttur. Şampuan, plaj havlusu vs. özel eşyalarınızı gelirken yanınızda getirebilirsiniz.
simge 24
TC Numaram yok nasıl rezervasyon yapabilirim ?
Rezervasyon formu ve kredi kartı ile ödeme formu kısımlarında TC numarası istenilen kısımlara, TC numaranız yok ise, hangi ülkenin vatandaşı iseniz o ülkenin kimlik numarasını girebilirsiniz.
simge 25
Kiraladığımız villaya geldiğimiz zaman değiştirip başka bir villaya geçebilir miyiz ?
Maalesef böyle bir durum söz konusu değildir. Eğer kesin olarak villanızı değiştirmek isterseniz de, kiralamış olduğunuz villanın parasının tamamını ödemek zorundasınız. Başka bir villaya geçmek için de yeni villanın parasının tamamını ödemek durumundasınız.
simge 26
Ev sahibinin bizi evden çıkartma hakkı var mıdır?
Evlerde gürültü yaparak çevreyi rahatsız etmeniz durumunda yapılacak şikayetler çıkarma sebebi sayılacak, önce müşteriye uyarı yapılacak fakat durum halen devam ediyorsa ikinci seferde ev sahibinin evden çıkarma hakkı doğacaktır. Eğer Çocuk sayısının fazlalığı gibi sebepler ile gürültülü olacağınızı düşünüyorsanız; bir ev seçiminizi yerleşim yerleri dışındaki yerlerden seçmeye özen gösteriniz.
simge 27
Tatil yapacak olduğumuz bölge ne kadar güvenli ?
Villa kiralama yapacak olduğunuz bölgeler oldukça güvenli olup her yıl binlerce aile bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde geçirmektedirler. Sizin kendi evinizin güvenlik seviyesi ne kadar ise kiraladığınız villanın da güvenlik seviyesi o kadardır.
simge 28
Evlerin sigortaları var mıdır?
Evlerin sigortalarının sorumluluğu tamamen ev sahiplerine aittir. Bu tip sigortalar (deprem, hırsızlık, yangın, su baskını vs.) yapılsa bile içinde geçici olarak konaklayanların zararları bu sigortalara tabii olmamaktadır. Dolayısı ile herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için seyahate çıkmadan önce seyahatle ilgili özel sigortaları yaptırmanızı mutlaka tavsiye ederiz.
simge 29
Villaların temizlik ve bakımı nasıl yapılmaktadır?
Villaların temizlikleri müşteri giriş-çıkış saatleri arasındaki zaman diliminde yapılmaktadır.Haftalık kiralamalarda, hafta içerisinde talep edilen ekstra temizlik fiyata dahil değildir.Bir haftadan uzun süreli konaklamalarda müşterinin isteği doğrultusunda haftada bir kez temizlik yapılabilmektedir.
simge 30
Aracımız yok, bizi villaya taşır mısınız?
Maalesef yolcu taşıma ruhsatımız bulunmadığı için size aracımızla hizmet verememekteyiz.Ulaşım için araç kiralamanız, transfer satın almanız veya taksi tutmanız gerekecektir.
simge 31
Araç ihtiyacımız olur mu?
Konaklayacak olduğunuz villa farketmeksizin, her villa için size araç lazım olacaktır.Villaların bulunduğu bölgeler küçük yerleşim yerleri olduğu için, toplu taşımalara mesafe konusunda zorluk yaşanabilmektedir. Sadece istediğiniz an taksi bulabilirsiniz. Hem çevrede gezilmesi ve görülmesi gereken yerler, market alışverişi, vs. ler için araç gerekli olmaktadır.Uçak ile gelecekseniz; Kalkan, Kaş, Fethiye, Dalyan ve Marmaris’te bulunan villalara en yakın Havalimanı, Dalaman Havalimanı’dır.
simge 32
Araç kiralama hizmetiniz bulunuyor mu?
Hepsivilla, transfer ve araç kiralama konusunda hizmet vermemektedir. Bu gibi ihtiyaçları olan müşterilere, bölgede bulunan, araç kiralama ve transfer hizmeti veren firmalara yönlendirir.
simge 33
Muhafazakar / Korunaklı villanın anlamı nedir?
Bu kategoride; bahçesi ve havuz alanı duvarla çevrili olup etraftan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiş, muhafazakar ailelere uygun müstakil villalarımızdan bahsedilmektedir.
simge 34
Hoşgeldin paketinin içeriği nedir?
Paketin içerisinde; maden suyu, süt, kahve, çay, şeker, meyve suyu, ekmek, reçel ve marmelat, margarin / tereyağı, jambon dilimleri, peynir, bisküvi ve cips bulunmaktadır. İçerik, mevcudiyet durumuna göre farklılık gösterebilir.
simge 35
Size Nasıl Güvenebiliriz ?
Web sitemizin alt tarafında “Hakkımızda” bölümüne tıklayıp ulaşabilirsiniz. Orada, bizim vergi levhamız mevcut bulunmaktadır. Maliye Bakanlığından online olarak veya telefon yoluyla hakkımızda bilgi alabilirsiniz.
simge 36
Konaklama sürecinde herhangi bir problem yaşandığı takdirde ne yapmalıyım?
Konaklama süreniz boyunca kiraladığınız tatil konutuyla ilgili her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizle 24 saat bizzat bizler ilgilenmekteyiz. Misafirlerimizin ihtiyaçlarını gerek mülk sahipleriyle gerek kendi personelimizle gidermekteyiz. Bize telefonla ya da elektronik posta yoluyla bilgi vermeniz yeterli olacaktır.
simge 37
Havuz bakımı ne sıklıkla yapılmaktadır?
Havuz bakımı düzenli şekilde görevli personel tarafından günlük olarak yapılmaktadır.Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs nedenlerle oluşabilecek sorunları engellemek için bu hususlara dikkat edilmelidir.
simge 38
Havuz suyu değişiyor mu?
Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devridaimi yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.
simge 39
Havuz temizliği benim istediğim saatlerde yapılabilir mi?
Havuz temizliği, sabah saatlerinde veya bazı villalarımızda akşam saatlerinde (bu size villaya ilk girişte belirtilecektir) yapılmakta olup, her villanın belirli bir havuz temizliği zaman dilimi vardır ve bu saatler arasında olması zorunludur. Maalesef zamanını siz belirleyemiyorsunuz. Havuz kimyasalları havanın serin olduğu ve güneşin tam etkili olmadığı zamanlarda daha etkili olmasından dolayı zamanlama bu şekilde belirlenmiştir.
simge 40
Havuz temizliği istemediğim takdirde görevlinin temizlik için gelmeme durumu söz konusu mudur?
Sizin ve sizden sonraki müşterilerimizin sağlığı açısından, her gün havuz temizliği, görevli personeller tarafından yapılmaktadır. Bu temizlik gereklidir ve Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu kılınmıştır. Villa boş geçse dahi bu temizlik her gün yapılmaktadır.
simge 41
Havuz bize göre derin, suyunu biraz azaltabilir misiniz ?
Maalesef böyle bir durum söz konusu değildir. Havuzun suyunu azaltmak için motorunu ve çalışan teknik sistemi durdurmak gerekir ve bu sistem durduğunda havuzun suyu bakteri ve yosun üretmeye başlar. Hijyenik açıdan kesinlikle uygun değildir. Her villanın kendi sayfasında havuz boyutları yaklaşık olarak belirtilmiştir ve bu bilgileri görerek ve kabul ederek villanızı kiralıyorsunuz.

Aradığınız Cevabı Bulamadınız mı?

Soru Sorun

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon