Göltürkbükü

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Yakın bir zamana kadar Bodrum Yarımada’sının sakin, sessiz tatil köyü olan Göltürkbükü son yılların gözde tatil mekanı arasında bulunmaktadır.

Göltürkbükü’nde Antik şehir Likya dönemine ait eserler yer almaktadır. Tarihi eserler ve yerler arasında vaftiz mekanı, kaya mezarları, sarnıçlar, tarihi gümbet, tarihi şarap iskelesi  bulunmaktadır.  Emre Kunt Figür ve Model Müzesi de Göltürkbükü’nde ziyarete açıktır.

Göltürkbükü sahillerinde misafirlerin dinlenmesi ve hoş vakit geçirmesi, yiyip içmesi için cafe, bar, restoran ve özel güneşlenme terasları, iskeleler bulunmaktadır.

Göltürkbükü’nde konaklama soruna yaşanmamakta kiralık pansiyon, kiralık yazlık villa, kiralık tatil evleri bulunmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Yukarı