Gümüşlük

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Bodrum yarımadası’nın en ucunda yer alan gümüşlük doğanın en güzel köşelerindendir. Yemyeşil bahçeler, masmavi deniz, beyaz taş evler ve begonvill çiçekleriyle büyüleyici bir atmosfere sahiptir.

Antik Myndos Uygarlığının bulunduğu yerdir. Antik döneme ait kalıntılar yer almaktadır. Tarihi ve kültürel zenginliğe sahip olan Gümüşlük’te eski uygarlıkların izlerine rastlanmakta tarihi çeşmeler, sur kalıntıları, kilisiler, deniz altındaki dalgakıran, mezarlar yer almaktadır.

Pırıl pırıl denizi temizliği ve berraklığı ile mavi bayrak almıştır. Muhteşem güzelliğe sahip olan Gümüşlük doğa ile başbaşa, eğlenceli, keyifli bir tatil sunmaktadır. Otel, motel, pansiyon konaklanacak yerlerdir. Ayrıca kiralık yazlık villa, kiralık yazlık ev, tatil evleri, köy evleri de bulunmaktadır ve istenen süre kadar kiralanmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Yukarı