Adres Bilgilerimiz

p
Ölüdeniz Mahallesi Atatürk Cd. No: 24 - 48300 - Fethiye / MUĞLA

i1

Havayolu Ulaşımı

Dalaman hava limanından indikten sonra havaalanı servislerini (havaş, mutaş) kullanarak Fethiye otogar a ulaşabilirsiniz ardıdan otogar önünden (batı yönünde) Ölüdeniz minibüsüne binip şöför e hepsivilla'nın ofisinde inmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

i2

Otomobille Ulaşım

Fethiye tabelalarını takip ederek Fethiye'ye girip yapın. Ölüdeniz veya otogar tabelalarını takip ederek Fethiye otogarına ulaşın. Fethiye otogar önünden Ölüdeniz istikametine 8km ilerleyin, sağınızda hepsivilla tabelasını göreceksiniz. Eğer telefonunuzda yada gps cihazınızda koordinat girişi varsa bu koordinatları kullanabilirsiniz; Enlem: 36.5711, Boylam: 29.1414

i3

Toplu Taşımayla Ulaşım

Fethiye otogarından indikten sonra otogar önünden (batı yönünde) geçen ölüdeniz minibüsüne binip şöför e hepsivilla'nın ofisinde inmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Minibüsle 10 dakikalık bir yolculuk sonunda hepsivilla'nın ofisine ulaşmış olacaksınız.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon