Bitez

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Türkülere konu olan Bitez Bodrum yarımadası’nın ünlü bir tatil köyüdür. Ssörf için uygun rüzgara sahip olduğundan her yıl sörfçüler tarafından sörf yapmak için tercih edilmektidr. Etrafını mandalina bahçeleri çevreler ve Önceki ismi de ağaçlı’dır. Sahil kesiminde kafeler, restoranlar yer alır. Tipik Bodrum köyü yerleşimi ise mandalina bahçeleri arasındadır.

Temiz, sakin bir köy olan Bitez’de Osmanlı döneminden günümüze kadar gelen taş ev sarnıçlar tarihi binaları arasında yer alır. Köy havası kendini hissettirirken modern tesisler de yer almaktadır. Bodrum’dan ulaşım sadece 8 kilometredir ve Bodrum’dan kalkan minibüslerle de ulaşılmaktadır. Bitez köyü yeşil ve mavinin en güzel renkleri ile karşılar misafirlerini.

Bitez sahili temiz kumsalı ve pırılpırıl deniziyle rüya gibi bir tatil sunmaktadır. Bitez’de spor tesisleri de yer almaktadır. Konaklama sıkıntısı yaşanmamakta, oteller, pansiyonlar ve eşsiz manzaralı kiralık yazlık villalar, kiralık yazlık evler konaklama imkanı sunmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Yukarı