Covid 19 Bilgilendirme

Corona Virüs Gelişmeleri

 

Tüm dünyayı hem sağlık hem de ekonomik açıdan olumsuz bir şekilde etkileyen Corona Virüs(Covid-19), sosyal yaşantımızda da bir takım değişikliklere sebebiyet vermektedir. Bu değişiklikleri sizin için gün gün takip ederek vermekte olduğumuz hizmeti de bu kapsamda iyileştiremeye devam etmekteyiz. Ülkemizin almış olduğu önlemler ve tedbirler sayesinde iyileşme sürecine hızlı bir şekilde devam ederken tatil planlarını ertelemek zorunda kalan siz değerli misafirlerimiz için gerekli tüm önlemleri alarak kaliteli hizmet vermeye de devam ediyoruz.

Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın yapmış olduğu açıklamalar kapsamında alınan her türlü tedbiri uygulayarak tatiliniz süresince sizlere, temiz ve huzurlu bir ortamda tatil yapma imkanı sunmaktayız. Sizlerin de bu süreçte güncel Corona Virüs haberlerini takip edebilmesi için aşağıda eklemiş olduğumuz sayfaları takip etmenizi öneririz.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Önemli Sayfalar

 

 

Bunlarla birlikte küresel gelişmelerden haberdar olmak için Dünya Sağlık Örgütü’nü (WHO) takip etmekte yarar var.

 

NELER YAPIYORUZ?

•    Villa çalışanlarımızı ve ekiplerimizi bilinçlendirici virüsten korunma yöntemleri  aktarılmıştır. Bu kapsamda ofisimizde her türlü temizlik ve dezenfekte işlemleri günlük olarak yapılmaktadır. 
•    Her giriş ve çıkışlarda dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.
•    Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
•    Çarşaf ve havlu gibi tekstil ürünlerimiz 60-90 derecede deterjan ile çamaşır makinesinde yıkanmaktadır.

 

Villaların Temizliği ve Dezenfeksiyon İşlemleri

Misafirlerimiz villalarına girmeden önce her türlü temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Dezenfeskiyon işlemleri ise ’SERTİFİKALI’ firmalar tarafından özel ekipman ve sağlığa zararsız kimyasallar ile dezenfekte edilmektedir.

 

Yüzme Havuzu Temizliği ve Dezenfeksiyon İşlemleri

Hepsi Villa olarak hizmet verdiğimiz villaların tümü özel yüzme havuzludur. Bu havuzların günaşırı bakımları ve kontrolleri yapılmaktadır ve kullanılan klor ve temizlik malzemeleri dezenfeksiyon işlemi için yeterlidir.

 

Corona Virüs (Covid-19) Nedeni İle Rezervasyonlarına Gelemeyecek Olan Misafirlerimizin Dikkatine,

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de derinden etkileyen Corona Virüs salgını (Covid-19), tatil yapmak isteyen siz değerli misafirlerimizi de olumsuz yönde etkilemektedir. Bu noktada Hepsi Villa ailesi olarak rezervasyonu olan veya rezervasyon yapmayı düşünen misafirlerimizi mağdur etmemek adına gerekli önlemleri aldığımızı bilmenizi isteriz.

Virüs nedeniyle misafirlerimizin rezervasyon tarihlerini etkileyen seyahat yasağı vb. kısıtlamalar veya yasaklar olması durumunda talebiniz doğrultusunda rezervasyonunuzu açığa alarak aynı yıl içerisinde farklı bir tarihte kullanabilmeniz için kaporanızı sizin adınıza saklı tutabilmekteyiz.

NOT :  Açığa alınan rezervasyonlarda yeni rezervasyon tarihi belirlemeniz durumunda ise fiyatlandırma, seçilen yeni tarihler üzerinden değerlendirilmektedir. Bu hususta fiyat farkları söz konusu olabilmektedir.
           
           Villalarımızın havuz ısıtma fiyatlandırması da seçeceğiniz yeni rezervasyon tarihine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda ‘pandemi nedeniyle’ rezervasyonlarını açığa almak isteyen misafirlerimiz, info@hepsivilla.com adresine mail atarak gerekli işlemleri başlatabilirler.

Ülke olarak içinde bulunduğumuz iyileşme sürecinin olumlu bir şekilde ilerlemesini dileyerek güzel bir tatil geçirme fırsatı yakalamanızı ümit ediyoruz. Hepsi Villa ailesi olarak bugün olduğu gibi gelecekte de sizlere en iyi ve kaliteli şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Sağlıklı günler dileriz. 

Saygılarımızla,
Hepsi Villa 

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon