İçlemer

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

İçmeler Ege ve Akdenize kıyısı bulunan tatil beldesidir ve  ismini burada bulunan doğal kaynak suyusundan almıştır. İçmeler tatil beldesinde bulunan kaynak suyu İçmeler koyu yakınında bulunan sahil bölgesindedir. Karya antik şehri sınırları içinde yer almıştır.

İçmeler yaz mevsiminde turistlerin akınına uğramaktadır. Kilometrelerce uzanan mavi bayraklı sahillerinde çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Su sporları, plaj voleybolu, tekne gezileri yapılan etkinlikler arasında yer almaktadır. İçmeler tatil beldesinde tatil yapan misafirler tekne turları ile koyları dolaşmakta ve serin sularda denize girmekte, güneşlenmekte keyifli bir tatil yapmaktadır. İçmeler Plajı Avrupa’dan Türkiye’ye gelen yabancı misafirlere yapılan anket sonuçlarına göre en güzel ikinci plaj seçilmiştir. Anket Trip Advisor şirketinin yapmış olduğu çalışmalara dayanmakta ve turistler tarafından verilen notların değerledirilmesi sonucudur.

Konaklama sorunu yaşanmamakta, yaz mevsimi oteller, pansiyonlar, kiralık yazlık villa ve kiralık yazlık evler için erken rezervasyon yaptırılmaktadır. Şirin tatil beldesinde bulunan kiralık yazlık villa ve evlerde kalan misafirler konforlu ve ev ortamı sıcaklığında tatil yapmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Yukarı