Turunç
BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Turunç Kiralık Villa ⭐ HepsiVilla’dan Turunç Villa Kiralama Hizmeti

Turunç, Muğla ilinin Marmaris ilçesine bağlı bir mahalledir.Turunç tatil bölgesi Güney Ege’nin açık denize bakan en güzel  koyu olmakla beraber Turunç Tepesinden seyredebileceğiniz koyun manzarasının güzelliği görmeye değerdir. 

Tarihi sürecine bakıldığında ise Antik çağda Lryma yarımadası olarak adlandırılan bölge milattan önce 3500 yılından itibaren Karya, Mısır, Asur, İyon, Dor, Lidya, Pers, Roma, Bizans egemenliği altına girmiştir. 1450 yılında Osmanlı Devleti sınırlarına dahil edilmiştir.Turunç bölgesi antik çağın izlerini taşımaktadır. Turunç bölgesinde küçük bir burun üzerinde yer alan Amos da Amosluların yaşadıkları, tarımla uğraştıkları, üzüm ve şarap üreticiliği yaptıkları Amos da bulunan anfora parçalarından anlaşılmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon