Turunç

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Turunç tatil bölgesi dünyaca ünlü tatil beldesi olan Marmaris’te yer almaktadır. Turunç tatil bölgesi Güney Ege’nin açık denize bakan en güzel  koyudur. Turunç Tepesinden koyun manzarası eşsiz bir güzelliğe sahiptir. 

Antik çağda Lryma yarımadası olarak adlandırılan bölge milattan önce 3500 yılından itibaren Karya, Mısır, Asur, İyon, Dor, Lidya, Pers, Roma, Bizans egemenliği altına girmiştir. 1450 yılında Osmanlı Devleti sınırlarına dahil edilmiştir.

Turunç bölgesi antik çağın izlerini taşımaktadır. Turunç bölgesinde küçük bir burun üzerinde yer alan Amos da Amosluların yaşadıkları, tarımla uğraştıkları, üzüm ve şarap üreticiliği yaptıkları Amos da bulunan anfora parçalarından anlaşılmaktadır.

Turunç tatil bölgesi doğal güzelliği, ödüllü, pırıl pırıl Turunç Plajıyla her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bölgede restoranlar, kafeler ve barlar bulunmakta, doğa dostu misafirler dinlenerek eğlenmektedir. Tekne turları ile koylar gezilmekte, doğa yürüyüşleri yapılmakta keyifli bir tatil yaşanmaktadır. Bölgeye yakın antik kentler, Amos koyu gezilmektedir.

Turun bölgesinde oteller, pansiyonlar ve muhteşem manzaralı ve lüks kiralık yazlık villa, kiralık yazlık evler bulunmaktadır. Turunç’a yemyeşil bir doğanın içinden geçerek ulaşılmaktadır. Muğla’ya 300 km., Marmaris’e 20 km. uzaklıkta bulunmaktadır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı