Yalıkavak

BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Bodrum’un ünlü tatil beldeleri arasında yer alan Yalıkavak sessiz, sakin, huzurlu bir tatil için ideal bir tatil beldesidir. Yalıkavak tatil beldesi Bodrum’a 19 kilometre uzaklıktadır. Bölgede neolotik devirden bugüne kadar yerleşimin bulunduğu yapılan kazı çalışmaları sonucu ortaya çıkmış ve Yalıkavak yarımadası sekiz Leleg yerleşiminden birisi olduğu ve Myndos topraklarında olduğu anlaşılmıştır.

Gökova körfezi, Mandalya körfezi’nin yer aldığı harika bir manzaraya sahiptir. Çelebi adası, Kos Adası manzaraları ile büyüleyici görüntüler sunmaktadır.

Yalıkavak sörf yapmak isteyenlerin buluştuğu noktadır. Dünyanın dört bir yerinden gelen misafirler Yalıkavak tatil beldesinin mavi bayraklı doğal plajlarında denize girmekte, en güzel derin ürünleri yemeklerini burada yemektedirler.

Yaz aylarında festivaller düzenlenmekte, sanatçılar sokağında sanatçıların yapmış oldukları el emeği ürünler sergilenmekte, deve güreşleri yapılmaktadır. Yalıkavak beldesinde marina da bulunmaktadır.

Yalıkavak tatil beldesine gelen misafirler otellerde ve kiralık yazlık villa, kiralık yazlık evlerde konaklamaktadır. Kiralık yazlıklar şık dekorasyonlu, tüm dekorasyon eşyalarına sahiptir ve misafirler istedikleri gün sayısı kadar kiralayabilmektedir.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar

Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı