Yanıklar
BÖLGEDEKİ VİLLA SAYISI...
ŞU ANKİ HAVA DURUMU...°

Yanıklar Kiralık Villa ⭐ HepsiVilla’dan Yanıklar Villa Kiralama Hizmeti

Yanıklar, Muğla ilinin Fethiye ilçesine bağlı bir mahalledir. Halk arasında süregelen tevatüre göre,Antalya’da iki pehivan güreşirken biri diğerini ateşe atmıştır. O zamanki yasaya göre suçun af olması için birkaç köy ileriye gitmek gerekliymiş rakibini ateşe atan pehlivan istedikleri gibi birkaç köy geçerek havasıyla suyuyla bir eşi benzeri bulunmayan doğa harikası yere gelir ve oranın adını Yanıklar olarak adlandırır. Muğla iline 125 km, Fethiye ilçesine 15 km uzaklıktadır. Mahallenin içinden Kargı Çayı geçmekte olup mahallenin tamamında imece usulü yapılan ark sulama sistemi vardır.

Merak Ettikleriniz

Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
Sorular ve Cevapları

Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

Soru Sor

Neden Hepsi Villa

Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

Ayrıntıları Göster

Özel Hizmetler

Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayrıntıları Göster

X
Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
Yukarı Whatsapp Telefon