La Mer Comfort-Suite

85050₺‘den başlayan haftalık fiyatlar
8 Kişilik
4 Yatak Odası
4 Banyo
Mesafe Cetveli
Villamızın Merkezi Noktalara uzaklıkları
Mini Market 200 m
Restaurant 1 km
Toplu Taşıma 2.5 km
Deniz 4 km
Dalaman Havaalanı 120 km
En Yakın Merkez 3 km
Fiyatlandırma Tablosu
Aşağıdaki fiyatlar 2024 yılı ortalamalarıdır. Net fiyatları görebilmek için lütfen takvim üzerindeki fiyatları kontrol ediniz.
Para Birimi: TL DOLAR EURO POUND
Gösterim: GECELİK HAFTALIK
01 Mayıs 2024 ~ 31 Mayıs 2024 ₺ 85050
01 Haziran 2024 ~ 04 Haziran 2024 ₺ 112000
05 Haziran 2024 ~ 14 Haziran 2024 ₺ 89600
15 Haziran 2024 ~ 16 Haziran 2024 ₺ 108920
17 Haziran 2024 ~ 30 Haziran 2024 ₺ 136150
01 Temmuz 2024 ~ 08 Eylül 2024 ₺ 159950
09 Eylül 2024 ~ 30 Eylül 2024 ₺ 136150
01 Ekim 2024 ~ 31 Ekim 2024 ₺ 112000
Açıklama

La Mer Comfort-Suite

La Mer Comfort-Suite 2’şer odalı, salonlu, mutfaklı, birbirine bitişik 2 ayrı evden oluşmaktadır. (Comfort ve Suite evleri) İki ayrı girişi olan bu ev, toplam 4 yatak odası ile maksimum 8 kişiliktir. Toplam 4 odalı ve açık havuzlu olarak tek müşteriye kiraya verilecektir. Comfort evi modern, korunaklı kapalı havuzlu, hamam, saunalı, korunaklı teras alanına sahip, yaz-kış misafir ağırlamak için tasarlanmış bir evdir. Suite evi yine modern, korunaklı kapalı jakuzi havuzlu bir evdir. Sadece La Mer Comfort-Suite evlerinin ortak kullanımına ait 160 m2, manzaralı bir teras/çim bahçe alanında açık havuz mevcuttur. Bu alan her iki evin dışında, evlerin ana kapısından çıkıldığında yaklaşık 20 mt ilerisindeki özel bir alandadır. Bu alanda gazlı BBQ bulunur.

La Mer Comfort-Suite evleri Kalkan, Kördere mevkinde olup, Kalkan merkeze arabayla 6 dakika ve Türkiye’nin en ünlü plajlarından biri olan Kaputaş Plajına 15 dakika mesafededir.

Sekiz kişilik aile ve gruplar dışında balayı çiftleri de düşünülerek tasarlanmış geniş jakuzili balayı odası mevcuttur. Kışın da rahatlıkla kalınabilmesi amacıyla evlerde yerden ısıtma vardır ve kapalı havuzlar ısıtmalıdır. Yazın soğutma klima ile sağlanmaktadır. 2 evin toplam kapalı alanı 290 m2’dir. Açık havuz ve teras alanı 1 Mayıs -31 Ekim arasında açıktır. Diğer aylar kapalıdır ve girilemez. 1 Mayıs -31 Ekim tarihleri arasında Comfort-Suite evleri birlikte maksimum 8 kişi olacak şekilde açık havuzlu olarak kiralanmaktadır.

NOT : 1 Mayıs-31 Ekim tarihleri arasında Comfort-Suite evleri birlikte maksimum 8 kişi olacak şekilde açık havuzlu olarak kiralanmaktadır. Açık Havuz ve havuz teras alanı 1 Mayıs-31 Ekim tarihleri arasında açıktır. Diğer aylarda kapalıdır, girilemez. Evler içerisindeki kapalı havuzların ısıtması 1 Mayıs-31 Ekim arasında açılmak istenirse ekstra ücrete tabidir.

NOT : Min. konaklama 5 gecedir. 5 gece altı istenmesi durumunda takvim uygun olursa ilave 4500 TL temizlik ücreti alınarak kabul edilebilinir.

NOT : Daire girişi belirli merdivenle sağlanması nedeniyle merdiven çıkmakta zorlanabilcek kişiler için uygun olmayabilir

NOT : Yaz döneminde kapalı havuz ısıtması istenirse Comfort’taki kapalı havuz günlük 500TL’dir, Suite’teki kapalı havuz günlük 400TL’dir ve konaklama süresi boyunca açık tutulmalıdır. Açık havuzda ısıtma yoktur.

NOT : Villa içerisinde sigara içmek yasaktır.

1.Yatak Odası : Ebeveyn/Balayı odası balayı konseptiyle dekore edilmiştir ve bahçe manzaralıdır. Odada büyük boy (180cmx200cm) çift kişilik cibinlikli yatak bulunur. Çift kişilik jakuizi bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur. Banyo oda içerisindedir ve banyo dahil oda büyüklüğü 28m2’dir. Oturma takımı ve masanın olduğu teras alanına çıkış mevcuttur. Teras alanında gazlı barbekü bulunur. (La Mer Comfort)

2. Yatak Odası : 2 tane 100cmx200cm boyutlarında birleştirilebilir tek kişilik yatak bulunur. Yatak odasında 32” Led TV bulunur. Oda büyüklüğü 12m2’dir. Banyo oda içerisindedir ve banyo dahil oda büyüklüğü 20m2’dir. Banyo içerisinde çamaşır makinası ve ütü bulunur. Oturma takımı ve masanın olduğu teras alanına çıkış mevcuttur. Teras alanında gazlı barbekü bulunur. (La Mer Comfort)

3. Yatak Odası : Ebeveyn/Balayı odası çatı şeklinde lambri ahşap tavanlıdır ve bahçe manzaralıdır. Odada büyük boy (180cmx200cm) çift kişilik cibinlikli yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur. Oda içerisindeki banyoda jakuzi ve yağmur duşu bulunur. Banyoda çamaşır makinası bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 35m2’dir. Odadan kapalı havuz/jakuzi alanına geçilir. Tamamiyle korunaklı hale getirilebilen camlarla çevrili alandaki ısıtmalı havuz, turbo masaj motorlarına sahiptir. Ebatları 2mtx4mt, derinlik 90cm’dir. Havuz ısıtma ücreti ekstradır. (La Mer Suit)

4. Yatak Odası : Lambri ahşap tavanlı 2. yatak odasında 2 tane 100cmx200cm boyutlarında birleştirilebilir tek kişilik yatak bulunur. Yatak odasında yerli ve yabancı kanallar gösteren 32” Led TV bulunur. Oda içerisindeki banyoda Kalkan manzarası gören jakuzi ve yağmur duşu bulunur. Banyo dahil oda büyüklüğü 25m2’dir. Ev dışarısındaki diğer evlerle ortak alanda tek potalı bir basket sahası, çocuk oyun alanı, masa tenisi masası ve langırt bulunmaktadır. (La Mer Suit)

Salon : Geniş ve modern bir salon, mutfak ve yemek alanı toplam 48 m2’dir. Salonda bolca oturma alanı ve gösteren 50” Smart Led TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi mevcuttur.  (La Mer Comfort)

Lambri ahşap tavanlı geniş ve modern bir salon, mutfak ve yemek alanı toplam 50 m2’dir. Salonda bolca oturma alanı ve İngilizce/Almanca/Rusça/Türkçe kanallar gösteren 49” Smart TV, DVD oynatıcı ve müzik sistemi mevcuttur. Salonda odun şöminesi bulunur. (La Mer Suit)

 Mutfak : Tam donanımlı anklastre mutfakta elektrikli fırın, ocak, buzdolabı, bulaşık makinası, davlumbaz, kahve makinası, tost makinası, ekmek kızartma makinası, kettle bulunur. Mutfakta yemek yapılabilmesi için gerekli her türlü araç gereç mevcuttur. Yemek masası dört kişiliktir. (La Mer Comfort)

Tam donanımlı çimstone tezgahlı mutfakta elektrikli fırın, mikrodalga fırını, ocak, buzdolabı ve bulaşık makinası bulunur. Yemek masası dört kişiliktir. (La Mer Suit)

Açık/Kapalı Havuz, Spa Alanı : Açık Havuz ölçüleri 7mtx3mt dir. Derinlik 130cm dir. La Mer Comfort’da evin içerisindeki tamamiyle korunaklı hale getirilebilen camlarla çevrili kapalı havuz ve spa alandaki ısıtmalı havuz bulunur. Havuz turbo masaj ve yüzme antrenmanı için özel güçlü yüzme motoruna sahiptir. Ebatları 5mtx3mt, derinlik 130cm’dir. Spa alanında 4 kişilik hamam, sauna ve duş mevcuttur. Villa Kalkan manzarasına sahiptir. Ev dışarısındaki ortak alanda tek potalı bir basket sahası ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

İnternet : Villada Wi-fi bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı sebebiyle, internet servis sağlayıcılarından kaynaklanan kesintiler yaşanabilmektedir. İnternet kullanımı; mailler, sosyal medya hesapları, gazete ve haber sitelerine girme gibi hususlarda yeterli olup; film ve video izleme, dosya indirme gibi kullanımlarda yeterli değildir.

Extralar : Villanın içerisinde jakuzi, hamam ve sauna bulunmaktadır. Özel otopark mevcuttur. Diğer villalar ile ortak çocuk parkı bulunur. Tesisimizde elektrik kesintisine karşı jeneratör bulunmaktadır. Ayrıca otel tipi saç ve vücut şampuanı ve sabun, Her banyoda sabit saç kurutma makinası, şifreli kasa, bebek yatağı, diğer villalar ile ortak çocuk oyun parkı bulunur ve duman alarmı bulunmaktadır.

Önemli Bilgiler : Elektrik, su, gaz ücretleri villa kiralama fiyatına dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Ekstra temizlik, ekstra yeni çarşaf ve havlu,  kiralık araç, rehberlik hizmetleri, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Villalarda hijyen amaçlı tüketim ihtiyaçları ( tuvalet kağıdı, su, baharat vs. ) bulunmamaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan tüm villalarımızda düzenli olarak ilaçlama yapılmaktadır. Buna rağmen çevrede kelebek, böcek, sinek vs. bulunma ihtimali vardır.

Hasar Depozitosu : Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 6000 TL depozito alınmaktadır. Depozito, kırık dökük, zarar ziyan, kayıp gibi herhangi bir problem olmadığında villa çıkışında iade edilmektedir.

Kalkan; coğrafi yapısı bakımından, yamaç üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. Kalkan ve çevresindeki köylerde bulunan tüm yazlıklarımıza ulaşmak için, yokuş yukarı çıkılmaktadır. 

*Kalkan bölgesinde bulunan tüm villalar için genel not* : Yoğun talep görmesi sebebiyle; Kalkan bölgesindeki villalarımızda elektrik - su kesintileri, voltaj düşüklüğü, alt yapı ve inşaat çalışmaları olabilmektedir.

Havuz Isıtması Hakkında : Isıtma özelliğine sahip dış havuzların ulaşacağı maksimum sıcaklık seviyesi 28 °C’dir. Özellikle açık havuzlarda Kasım başı ile Mart sonu arasında, hava şartlarından dolayı havuz suyu maksimum 26°C’ye kadar ısınmaktadır.

Belirtilen fiyatlara %18 KDV dahil değidir.

 

T.C Kültür ve Turizm
Bakanlığı Belge
Başvuru No : 07-401
Fiyata Dahil Hizmetler
ElektrikKullanımı
SuKullanımı
TüpgazKullanımı
HavuzKullanımı
BahçeKullanımı
GirişTemizliği
Tanıtım Videosu
Video kısa bir süre içinde hazırlanacaktır.
Konumu
X

Yol Tarifi Sağlayıcısını Seçiniz

  Yol Tarifi
  Rezervasyon Takvimi
  Yorumlar

  Bu villa hakkında yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun.

  Yorumunuzu Bekliyoruz
  12345
   

  Yakınındaki Villalar

  Hepsi Villa olarak villalarımız arasından en seçkinlerini sizler için derledik.
  A+ A-

  Merak Ettikleriniz

  Villa tatili hakkında en çok merak edilen başlıklar
  Sorular ve Cevapları

  Aklınıza takılan tüm soruları sayfamıza yazabilir hızlıca cevaplara ulaşabilirsiniz yada daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilirsiniz.

  Soru Sor

  Neden Hepsi Villa

  Hepsi Villa, sahip olduğu geniş portföy ile size en uygun villaları sunar. Kiraladığımız villaların belirli kalitede olmasını denetler. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı ilke ediniriz. Firmamız, tatilinizin başlangıcında ve tatil sürecinde hep yanınızdadır.

  Ayrıntıları Göster

  Özel Hizmetler

  Hepsi Villa, tatilinizi en konforlu şekilde geçirmeniz için her türlü hizmeti sunar. Villarımız konaklama öncesinde temizlenir, gerekirse konaklama sürecinde size özel söför, temizlikçi, ahçı, güvenlik tahsis edilebilir. Her türlü isteğinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

  Ayrıntıları Göster

  X
  Deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi
  Yukarı Whatsapp Telefon